Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
848 048 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    276 750 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    571 298 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%„Skrócony czas realizacji zamówienia”40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w 2026 r.

Zamawiający Nadleśnictwo Janów Lubelski (Janów Lubelski, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w 2026 r”, wybierając ofertę wykonawcy KRUSZ-MIX WIOLETA CHABA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Łączna wartość umów: 848 048 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Nadleśnictwo Janów LubelskiJanów Lubelski, Lubelskie (powiat Janowski →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
848 048 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma KRUSZ-MIX WIOLETA CHABA SPÓŁKA KOMANDYTOWA za łącznie 848 048,10 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail