Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
344 623 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 344 623 zł – 362 850 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Rozszerzenie rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia (roboty budowlane)20%Gwarancja jakości na wykonaną posadzkę z paneli winylowych10%Gwarancja jakości na zamontowaną stolarkę drzwiową10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja pracowni chemicznej wraz z zapleczem w I Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie

Zamawiający Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta Tarnowa (Tarnów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja pracowni chemicznej wraz z zapleczem w I Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU Tarbud Complex Krzysztof Książek. Wartość umowy: 344 623 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasta Tarnowa - Urząd Miasta TarnowaTarnów, Małopolskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
344 623 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPHU Tarbud Complex Krzysztof Książek (Tarnów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 344 623,46 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 344 623,46 zł do 362 850,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail