Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
385 831 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Szkoła Podstawowa w Bolesławiu, ul. Główna 96, 32 – 329 Bolesław; Trasa I – dowóz do szkoły Hutki – Bolesław ul. Ponikowska – Bolesław ul. Wyzwolenia - Poręba – Kolonia – Laski Pętla - Bolesław Szkoła Trasa I – odwóz po zakończeniu zajęć Bo
    Wartość umowy
    118 950 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Wolbromiu ul. Skalska 22, 32 – 340 Wolbrom i z powrotem ( 4 dzieci niepełnosprawnych )
    Wartość umowy
    101 248 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zespołu Szkół Specjalnych w Olkuszu, ul. Kochanowskiego 2 (8 dzieci niepełnosprawnych)
    Wartość umowy
    85 605 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 ul. Sucha 21, 41-200 Sosnowiec ( 1 dziecko niepełnosprawne )
    Wartość umowy
    80 028 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
22 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena70%Poziom emisji spalin20%Czas podstawienia pojazdu zastępczego10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Transport uczniów z miejsca zamieszkania do szkół na terenie Gminy Bolesław oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w roku szkolnym 2026/2027”.

Zamawiający Gmina Bolesław - Samorządowy Zespół Oświaty i Wychowania w Bolesławiu (Bolesław, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Transport uczniów z miejsca zamieszkania do szkół na terenie Gminy Bolesław oraz dowóz…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 385 831 zł. Złożono 22 oferty.

Łączna wartość umów
385 831 zł
Liczba ofert
22 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 czerwca 2026

    Termin ofert: 2 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    24 sierpnia 2026

    5 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: SPEED-TRANS Kamil Stypa (część 1); P.H.U KALETA Remata Kaleta (część 2); P.H.U KALETA Renata Kaleta (część 3); Przewóz Osób Autobusem Marek Łach (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 385 831,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 22 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA BOLESŁAW - SAMORZĄDOWY ZESPÓŁ OŚWIATY I WYCHOWANIA W BOLESŁAWIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 272789413

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Główna 96

1.5.2.)Miejscowość

Bolesław

1.5.3.)Kod pocztowy

32-329

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

326471770

1.5.8.)Numer faksu

326471770

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

uzp@szoiwboleslaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szoiw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eec6b29b-2269-45d9-b228-3daefc5e89dd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Transport uczniów z miejsca zamieszkania do szkół na terenie Gminy Bolesław oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w roku szkolnym 2026/2027”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eec6b29b-2269-45d9-b228-3daefc5e89dd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403310

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00049492/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 „Transport uczniów z miejsca zamieszkania do szkół na terenie Gminy Bolesław oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół z zapewnieniem opieki podczas przejazdu w roku szkolnym 2026/2027”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZOiW.26.2.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

385831,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

357250,93 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szkoła Podstawowa w Bolesławiu, ul. Główna 96, 32 – 329 Bolesław;
Trasa I – dowóz do szkoły
Hutki – Bolesław ul. Ponikowska – Bolesław ul. Wyzwolenia - Poręba – Kolonia – Laski Pętla - Bolesław Szkoła
Trasa I – odwóz po zakończeniu zajęć
Bolesław Szkoła - Hutki – Bolesław ul. Ponikowska – Bolesław ul. Wyzwolenia - Poręba – Kolonia – Laski Pętla

4.5.3.)Główny kod CPV

60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.5.)Wartość części

118950 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

. Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Wolbromiu ul. Skalska 22, 32 – 340 Wolbrom i z powrotem ( 4 dzieci niepełnosprawnych ).

4.5.3.)Główny kod CPV

60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.5.)Wartość części

101248,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zespołu Szkół Specjalnych w Olkuszu, ul. Kochanowskiego 2 (8 dzieci niepełnosprawnych) .

4.5.3.)Główny kod CPV

60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.5.)Wartość części

85605,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 ul. Sucha 21, 41-200 Sosnowiec ( 1 dziecko niepełnosprawne )

4.5.3.)Główny kod CPV

60140000-1 - Nieregularny transport osób

4.5.5.)Wartość części

80028,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109512,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

233976,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118950 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPEED-TRANS Kamil Stypa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

381633603

7.3.3)Ulica

Długa 10

7.3.4)Miejscowość

Ujków Nowy

7.3.5)Kod pocztowy

32-329

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118950 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

101248,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

163533,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

101248,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U KALETA Remata Kaleta

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6370109525

7.3.3)Ulica

os. Władysława Łokietka 21/23

7.3.4)Miejscowość

Wolbrom

7.3.5)Kod pocztowy

32-340

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

101248,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-07-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

85605,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

169970,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

85605,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.H.U KALETA Renata Kaleta

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6370109525

7.3.3)Ulica

os. Władysława Łokietka 21/23

7.3.4)Miejscowość

Wolbrom

7.3.5)Kod pocztowy

32-340

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

85605,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80028,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

134784,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

80028,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przewóz Osób Autobusem Marek Łach

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6291075128

7.3.3)Ulica

Laski 54

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.5)Kod pocztowy

41-303

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

80028,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60140000-1Nieregularny transport osób
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bolesław - Samorządowy Zespół Oświaty i Wychowania w Bolesławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bolesław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 385 831 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60140000-1 (Nieregularny transport osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SPEED-TRANS Kamil Stypa (Ujków Nowy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.