Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa mięsa i jego przetworów do Aresztu Śledczego w Lublinie.

Zamawiający Areszt Śledczy w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa mięsa i jego przetworów do Aresztu Śledczego w Lublinie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Areszt Śledczy w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Areszt Śledczy w Lublinie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000590444

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Poludniowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-482

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.7.)Numer telefonu

817104400

1.4.8.)Numer faksu

817445715

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

as_lublin@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ssdip.bip.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f813bc8b-12e4-4c45-8f79-1bd4068f9ee7

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403280

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00021782

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa mięsa i jego przetworów do Aresztu Śledczego w Lublinie.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

L.p. Przedmiot zamówienia Gat. J.m. Ilość
1 KIEŁBASA ZWYCZAJNA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 2500
2 KIEŁBASA MORTADELA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1350
3 KIEŁBASA PARÓWKOWA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1350
4KIEŁBASA KRAKOWSKA PARZONA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 500
5 KIEŁBASA SZYNKOWA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 500
6 PRZYSMAK ŚNIADANIOWY
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1350
7 PIECZEŃ RZYMSKA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 750
8 SALCESON OZORKOWY
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1350
9 KASZANKA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 500
10 PASZTETOWA WIEPRZOWA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1350
11 KIEŁBASA BIAŁA PARZONA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 100
12 BOCZEK WĘDZONY
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 250

3.9.)Główny kod CPV

15131130-5 - Wędliny

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-02-06 do 2026-08-05

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Przetwórstwa mięsnego "NOWAKOWSKI" Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7681838528

4.3.3.)Ulica

Dąbrowa 6

4.3.4.)Miejscowość

Sławno

4.3.5.)Kod pocztowy

26-332

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

97193,25 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00121611/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

79698,46 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15131130-5Wędliny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Areszt Śledczy w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15131130-5 (Wędliny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.