Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
207 081 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1L.p. Przedmiot zamówienia Gat. J.m. Ilość 1SZYNKA DROBIOWA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 450 2MIELONKA DROBIOWA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 450 3 SERDELKI DROBIOWE Szczegółowy opis
    Wartość umowy
    40 320 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    54 600 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3L.p. Przedmiot zamówienia Gat. J.m. Ilość 1 ŁOPATKA WIEPRZOWA B/K Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 500 2 SERCA WIEPRZOWE Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1250 3 WĄTROBA WIEPRZOWA Szczegóło
    Wartość umowy
    14 968 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    97 193 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mięsa i jego przetworów do Aresztu Śledczego w Lublinie.

Zamawiający Areszt Śledczy w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mięsa i jego przetworów do Aresztu Śledczego w Lublinie”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 207 081 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Areszt Śledczy w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 20 lutego 2026
Łączna wartość umów
207 081 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Masarnia z Ubojnią- Adam Kurantowicz (część 1); Zakład Przetwórstwa mięsnego "NOWAKOWSKI" Sp. z o.o. (części 2, 4); ZEMAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 207 081,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Areszt Śledczy w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000590444

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poludniowa 5

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-482

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

817104400

1.5.8.)Numer faksu

817445715

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

as_lublin@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ssdip.bip.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f813bc8b-12e4-4c45-8f79-1bd4068f9ee7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa mięsa i jego przetworów do Aresztu Śledczego w Lublinie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f813bc8b-12e4-4c45-8f79-1bd4068f9ee7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00121611

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00011894/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa mięsa i jego przetworów do Aresztu Śledczego w Lublinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00021782

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D/Kw.2232.3.2026.RS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

266570,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

L.p. Przedmiot zamówienia Gat. J.m. Ilość
1SZYNKA DROBIOWA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 450
2MIELONKA DROBIOWA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 450
3 SERDELKI DROBIOWE
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 3 000
4 MORTADELA DROBIOWA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 450

4.5.3.)Główny kod CPV

15131135-0 - Wędliny drobiowe

4.5.5.)Wartość części

47722,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

L.p. Przedmiot zamówienia Gat. J.m. Ilość
1 ŻOŁĄDKI DROBIOWE
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1500
2 SERCA DROBIOWE
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1500
3 MIĘSO DROBIOWE MROŻONE (MOM)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 3250
4 WĄTRÓBKA DROBIOWA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1500
5 ĆWIARTKA Z KURCZAKA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1000

4.5.3.)Główny kod CPV

15131500-0 - Produkty drobiowe

4.5.5.)Wartość części

58826,25 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

L.p. Przedmiot zamówienia Gat. J.m. Ilość
1 ŁOPATKA WIEPRZOWA B/K
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 500
2 SERCA WIEPRZOWE
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1250
3 WĄTROBA WIEPRZOWA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 500
4 SŁONINA BEZ SKÓRY
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 430

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

23415,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

L.p. Przedmiot zamówienia Gat. J.m. Ilość
1 KIEŁBASA ZWYCZAJNA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 2500
2 KIEŁBASA MORTADELA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1350
3 KIEŁBASA PARÓWKOWA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1350
4KIEŁBASA KRAKOWSKA PARZONA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 500
5 KIEŁBASA SZYNKOWA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 500
6 PRZYSMAK ŚNIADANIOWY
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1350
7 PIECZEŃ RZYMSKA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 750
8 SALCESON OZORKOWY
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1350
9 KASZANKA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 500
10 PASZTETOWA WIEPRZOWA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 1350
11 KIEŁBASA BIAŁA PARZONA
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 100
12 BOCZEK WĘDZONY
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w rozdz. V SWZ I Kg 250

4.5.3.)Główny kod CPV

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.)Wartość części

149934,75 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40320,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45832,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40320,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masarnia z Ubojnią- Adam Kurantowicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9222588116

7.3.3)Ulica

Ceglana 25

7.3.4)Miejscowość

Hrubieszów

7.3.5)Kod pocztowy

22-500

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40320,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-02-06 do 2026-08-05

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

54731,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Przetwórstwa mięsnego "NOWAKOWSKI" Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7681838528

7.3.3)Ulica

Dąbrowa 6

7.3.4)Miejscowość

Sławno

7.3.5)Kod pocztowy

26-332

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-02-06 do 2026-08-05

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14967,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18102,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14967,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZEMAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5381004002

7.3.3)Ulica

Łąkowa 1

7.3.4)Miejscowość

Wohyń

7.3.5)Kod pocztowy

21-310

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14967,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-02-06 do 2026-08-05

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

97193,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

110486,25 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

97193,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Przetwórstwa mięsnego "NOWAKOWSKI" Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7681838528

7.3.3)Ulica

Dąbrowa 6

7.3.4)Miejscowość

Sławno

7.3.5)Kod pocztowy

26-332

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

97193,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-02-06 do 2026-08-05

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15131135-0Wędliny drobiowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Areszt Śledczy w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 207 081 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15131135-0 (Wędliny drobiowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Masarnia z Ubojnią- Adam Kurantowicz (Hrubieszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.