Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa różnych artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Lublinie.

Zamawiający Areszt Śledczy w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa różnych artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Lublinie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Areszt Śledczy w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Areszt Śledczy w Lublinie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000590444

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Poludniowa 5

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-482

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.7.)Numer telefonu

817104400

1.4.8.)Numer faksu

817445715

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

as_lublin@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ssdip.bip.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cbf34efb-2c9c-4b4f-81a4-94ba379dba4b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00411805

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00022764

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa różnych artykułów spożywczych do Aresztu Śledczego w Lublinie.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

L.p. Przedmiot zamówienia J.m. Ilość
1 Bulion warzywny w proszku, gat. I, PN-A-94052 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
Kg 1000

2 Rosół w proszku o smaku wędzonki,
gat. I, PN-A-94052 lub równoważna,
op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
Kg 500

3 Barszcz biały w proszku,
gat. I, PN-A-94050 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
Kg 500

4 Barszcz czerwony w proszku,
gat. I, PN-A-94050 lub równoważna, op. szczelne
do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
Kg 650

5 Sos do surówek typu sałatkowy w proszku, PN-06/A-86951 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
Kg 1000

6 Sos myśliwski w proszku, gat. I, PN-06/A-86951 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
kg 100

7 Sos bolognese w proszku, gat. I, PN-06/A-86951 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
kg 1 500

8 Sos z zielonym pieprzem w proszku, gat. I, PN-06/A-86951 lub równoważna, op. szczelne do 25 kg, minimalny termin przydatności do spożycia 3 miesiące od dostawy
kg 80

3.9.)Główny kod CPV

15891500-5 - Buliony

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-02-16 do 2026-08-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Wytwórnia Koncentratów Spożywczych "DORO"

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561006534

4.3.3.)Ulica

Młyńska 30

4.3.4.)Miejscowość

Inowrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

88-100

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

20349,10 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00125243/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

17093,24 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Areszt Śledczy w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15891500-5 (Buliony). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.