Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
974 901 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 lipca 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 974 901 zł – 1 094 014 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi w miejscowości Krupin

Zamawiający Gmina Prostki (Prostki, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi w miejscowości Krupin”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Ełku Sp. z o.o. Wartość umowy: 974 901 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ProstkiProstki, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
974 901 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Ełku Sp. z o.o. (Ełk), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 974 900,98 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 974 900,98 zł do 1 094 014,37 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 lipca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PROSTKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671136

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1 Maja 44B

1.5.2.)Miejscowość

Prostki

1.5.3.)Kod pocztowy

19-335

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@prostki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.prostki.pl/wiadomosci/10042/przetargi

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_prostki

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi w miejscowości Krupin

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3faba0f4-28dd-4269-a7c2-f08cc8d1615b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403248

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00015752/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa drogi w miejscowości Krupin - porawa stanu dróg gminnych.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00332354

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.24.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania w systemie "Zaprojektuj i wybuduj". Zadanie polega na przebudowie (zaprojektowanie oraz wykonanie) drogi gminnej w celu poprawy stanu dróg gminnych. Zakres zamówienia obejmuje:
Sporządzenie i uzgodnienie z Zamawiającym harmonogramu rzeczowo -finansowego
Sporządzenie dokumentacji w ilości 3 egzemplarzy, zawierającej:
− część opisową (opis techniczny),
− część graficzną: projekt zagospodarowania terenu, profile dróg gminnych obejmujące odcinek drogi stanowiącej zakres dokumentacji. Projekt koncepcyjny może być sporządzony na aktualnej kopii mapy zasadniczej pozyskanej z Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Ełku.
Wykonawca po przedłożeniu Zamawiającemu koncepcji rozwiązań geometrycznych przedmiotowego opracowania, zawierającego ww. materiały i uzyskaniu pozytywnej opinii Zamawiającego, wystąpi o wydanie warunków branżowych budowy wraz z ewentualnym zabezpieczeniem kolizji istniejącego uzbrojenia z przebudowywanymi odcinkami dróg do stosownych zarządców sieci.
Na dokumentację techniczną i inne opracowania składa się:
a) wykonanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej:
− pozyskanie mapy sytuacyjno – wysokościowej dla celów projektowych (opiniodawczych) w skali 1:500 (dopuszczalne
1:1000),
− wykonanie dokumentacji opisowo – graficznych i czasowego korzystania z nieruchomości obejmującej: mapę sytuacyjną,
linie rozgraniczające współrzędne punktów załamania linii rozgraniczających, punktów charakterystycznych i obiektów inżynierskich, wymiary i powierzchnię pasa drogowego przewidzianego pod inwestycję,
b) sporządzenie projektów budowlanych i technicznych branży drogowej – po 3 egz.,
c)wykonanie badań geologicznych,
d)uzyskanie w imieniu Zamawiającego tj. Gminę Prostki decyzji o pozwoleniu na budowę lub zgłoszenia robót, lub uzyskanie zgody na realizację inwestycji, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami,
e) opracowanie i przedstawienie Zamawiającemu do uzgodnienia szczegółowych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiarów – po 2 egz.,
f) wykonanie kosztorysu inwestorskiego przewidzianych robót budowlanych do wykonania,
g) wykonanie i uzyskanie zatwierdzenia projektu stałej organizacji ruchu – po 3 egz.,
h)wykonanie i uzyskanie zatwierdzenia projektów czasowej organizacji ruchu na etapie realizacji robót budowlanych,
i) opracowanie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ) – po 2 egz.,
j) przekazanie Zamawiającemu całości opracowanej dokumentacji w formatach: *.dxf, *.dwg, *.rtf, *.xls, *.doc, *.odt, jak
również w formacie *.pdf na nośniku CD
Dokumentacja w formacje *.pdf powinna być przekazana jako jeden plik, ponadto dokumentacja w wersji elektronicznej
powinna być spójna z dokumentacją w wersji papierowej tj. zawierać zachowaną kolejność stron, oraz niezbędne opinie i
uzgodnienia. Przedmiary należy przedłożyć w formie pozwalającej na otwarcie pliku w programie NORMA (format *ath),
rysunki należy dostarczyć w formacie *.dwg/dxf
Sprawowanie nadzoru autorskiego:
a) wykonywanie czynności nadzoru autorskiego określonych w art. 20 ust.1 pkt ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca
1994 r. (Dz. U. z 2026 r. poz. 524 ze zm.),
b) wyjaśnianie wątpliwości dotyczących rozwiązań zawartych w dokumentacji projektowej pojawiających się w toku realizacji
inwestycji,
c) uzupełnianie szczegółów dokumentacji projektowej oraz wyjaśnianie wątpliwości w tym zakresie w toku realizacji
inwestycji,
d) ścisła współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego,
e) udział w komisjach odbiorowych i naradach technicznych na budowie,
f) wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem nadzoru autorskiego na każde wezwanie Zamawiającego
g) bieżące monitorowanie realizowanych robót budowlanych i przybywanie na teren budowy bądź do miejsca wskazanego przez Zamawiającego na każde jego wezwanie, celem rozstrzygnięcia wszelkich pojawiających się w toku realizacji robót wątpliwości związanych z rozwiązaniami przyjętymi w dokumentacji (przyjazd na budowę powinien nastąpić w terminie 2 dni od daty zawiadomienie – fax, telefon lub w innym umówionym z Zamawiającym terminie).
Wykonanie robót budowlanych na podstawie uzgodnionej i zatwierdzonej dokumentacji projektowej:
a) sporządzenie Tabeli Elementów Rozliczeniowych
b) wytyczenie robót przez uprawnionego geodetę
c) wykonanie robót budowlanych zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej oraz zasadami i warunkami bhp
d) uporządkowanie terenu przyległego po zakończeniu robót z odtworzeniem terenów zielonych, przylegających do miejsc
prowadzenia robót
e) prowadzenie dziennika budowy i wykonanie obmiarów ilości zrealizowanych robót
f) sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w formie GIS/CAD na nośniku CD oraz w formie papierowej
g) przeprowadzenie wymaganych badań i pomiarów kontrolnych zgodnie z wymogami SST,
h) przygotowanie rozliczenia końcowego i sporządzenie 3 egz. operatu kolaudacyjnego, który ma zawierać:
− dokumentację projektową podstawową z naniesionymi zmianami oraz dodatkową jeżeli została sporządzona w trakcie
realizacji umowy
− SSTWiORB (z dokumentów umowy, ewentualnie uzupełniające lub zamienne),
− dzienniki budowy (oryginały)
− książkę obmiarów lub druki obmiaru robót (oryginały),
− recepty i ustalenia technologiczne,
− wyniki pomiarów kontrolnych oraz badań i oznaczeń laboratoryjnych zgodnie z SSTWiORB
− protokoły robót zanikowych i ulegających zakryciu,
− deklaracje zgodności lub certyfikaty zgodności wbudowanych materiałów zgodnie z SSTWiORB,
−opinię technologiczną sporządzoną na podstawie wszystkich wyników badań i pomiarów załączonych do odbioru i wykonanych zgodnie z SSTWiORB wraz z wykazem odchyleń, ich uzasadnieniem i omówieniem
− protokół odebranych elementów robót i świadectwo płatności końcowej sprawdzone przez Inspektora Nadzoru
− korespondencję i inne dokumenty mające istotne znaczenie dla przebiegu realizacji inwestycji,
i) przekazanie zrealizowanych robót Zarządcy drogi.
Charakterystyczne parametry drogi:
Przebieg drogi prowadzi przez część miejscowości Krupin. Droga znajduje się na działkach o numerze ewidencyjnym: 198, 197/1, 206, 210 obręb 0018 Krupin gmina Prostki. Początek opracowania założono w km 0+000 tj. skrzyżowanie z droga powiatową nr 1680 N. Koniec opracowania skrzyżowanie w km 1+072, który jest zakończeniem terenu zabudowanego miejscowości Krupin.
Planowany odcinek drogi posiada nawierzchnię żwirową, uzupełnianą mieszanką kruszyw łamanych. Inwestor, tj. Gmina Prostki wykonał w 2025 r. podbudowę z mieszanki niezwiązanej (KŁSM) o grubości średnio około 10 cm po zagęszczeniu. Projektowaną modernizację drogi wpisano w 100 % w istniejący pas drogowy. Nawierzchnię drogi projektuje się z betonu asfaltowego. Z uwagi na miejscowo ograniczoną poprzez istniejąca szerokość pasa drogi planuje się szerokość jezdni 4 m. Wody opadowe z elementów zagospodarowania zostaną odprowadzone powierzchniowo zgodnie z istniejącymi spadkami terenu. Wody opadowe z drogi gminnej spłyną grawitacyjnie do wykonanych rowów a następnie na tereny przyległe. Ten sposób odprowadzenia wód gwarantują ukształtowane odpowiednio przekroje podłużne i poprzeczne. Dodatkowo należy przewidzieć w km około 0+500 oraz 0+920 remont przepustów drogowych wraz z wykonaniem przyczółków oraz barier ochronnych.
Dane projektowe
− klasa drogi - L
− prędkość projektowa - 40 km/h,
− szerokość jezdni 4 m
− szerokość poboczy – 0,50 m
Parametry techniczne
− szerokość pasa drogowego – od 6,0 m do max.8,0 m,
− szerokość jezdni 4 m,
− szerokość poboczy – 2 x 0,50 m,
− spadki poprzeczne jezdni - 2,0%
− spadki poboczy - 8,0 %
Niweleta
Spadki winny zabezpieczać odpływ wód powierzchniowych z nawierzchni drogi gminnej do zlokalizowanego w sąsiedztwie drogi rowu. Projektując profile podłużne należy dostosować się optymalnie do rzędnych istniejącego terenu w celu uniknięcia nakładów związanych z robotami ziemnymi oraz w związku z już istniejącym sąsiedztwem terenów zielonych.
Planowane parametry drogi
Obliczenia konstrukcji nawierzchni jezdni wykonano dla kategorii ruchu KR1. W oparciu o wykonane obliczenia oraz w oparciu o Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 24.06.2022 r. w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 1581 ze zm.) przyjęto konstrukcję nawierzchni jezdni:
➢ szerokość jezdni 4 m,
➢ podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej (KŁSM 0/31,5 mm, C50/30) o grub. 10 cm,
➢ warstwa wiążąca z masy mineralno – asfaltowej AC 16 W grubości 4 cm,
➢ warstwa ścieralna z masy mineralno – asfaltowej AC 11 S grubości 4 cm,
➢ pobocza z mieszanki niezwiązanej – kruszywa łamanego C50/30, 0/31,5 mm, grub. 10 cm
➢ istniejące oraz nowoprojektowane zjazdy z betonu asfaltowego (warstwa ścieralna z betonu asfaltowego gr. 4 cm,
warstwa wiążąca z betonu asfaltowego gr. 6 cm, warstwa z kruszywa łamanego gr. 15 cm, warstwa z kruszywa naturalnego
gr. 15 cm)

4.5.3.)Główny kod CPV

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

974900,98 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1094014,37 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

974900,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Ełku Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8481547146

7.3.4)Miejscowość

Ełk

7.3.5)Kod pocztowy

19-300

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wszystkie roboty oprócz robót związanych z wykonaniem nawierzchni z mieszanek mineralno - bitumicznych. Na dzień składania ofert podwykonawcy nie zostali wybrani, nazwy firm podwykonawców zostaną podane na etapie realizacji.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

974900,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233252-0Roboty w zakresie nawierzchni ulic
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
996 665 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
641 195 zł2 862 581 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 221 387 zł
Źródło próbki
CPV 45233252· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
641 195 zł
Mediana
996 665 zł
Górny kwartyl
2 862 581 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Prostki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Prostki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 974 901 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233252-0 (Roboty w zakresie nawierzchni ulic). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Ełku Sp. z o.o. (Ełk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.