Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
399 750 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 284 000 zł – 399 750 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 41% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Rodzaj przystawki do analizy fazy nadpowierzchniowej umożliwiającej ustawienie objętości d40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i instalacja chromatografu gazowego (GC/FID) z przystawką do analizy fazy nadpowierzchniowej (HeadSpace) wraz z komputerem sterującym oraz wyposażeniem stanowiska przygotowania próbek.

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i instalacja chromatografu gazowego (GC/FID) z przystawką do analizy fazy…”, wybierając ofertę wykonawcy Pro-Environment Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 399 750 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w SzczecinieSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
399 750 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pro-Environment Polska Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 399 750,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 284 000,00 zł do 399 750,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail