Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
278 052 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    107 889 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Jerzy Gawryś Z.U.R.B· Duczki
    Wartość umowy
    170 162 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont trzech lokali mieszkalnych

Zamawiający Warszawskie Centrum Integracji "integracyjna Warszawa" (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont trzech lokali mieszkalnych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 278 052 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Warszawskie Centrum Integracji "integracyjna Warszawa"Warszawa, Mazowieckieopublikowano 23 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
278 052 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 maja 2026

    Termin ofert: 10 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    23 sierpnia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ACERBUD Krzysztof Kawiński (część 1); Jerzy Gawryś Z.U.R.B (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 278 051,52 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WARSZAWSKIE CENTRUM INTEGRACJI "INTEGRACYJNA WARSZAWA"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 386636718

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zofii Nałkowskiej 11

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-886

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 2775500

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wci@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

integracyjnawarszawa.bip.um.warszawa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c5380e24-1d05-49ce-8d9e-9be9d8076456

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont trzech lokali mieszkalnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c5380e24-1d05-49ce-8d9e-9be9d8076456

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403157

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00015217/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Remont 3 lokali mieszkalnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00262281

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WCI-DN.26.4.2026.POS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnych położonych na terenie m.st. Warszawy.
Część I przedmiotu zamówienia obejmuje remont lokalu mieszkalnego (w budynku wpisanym do rejestru zabytków) zlokalizowanego w Warszawie przy ulicy Kruczej 47a m. 18a.
Zakres przedmiotu obu części zamówienia (zgodnie z przedmiarem) roboty z branży ogólnobudowlanej, instalacji elektrycznych, instalacji sanitarnych oraz inne roboty towarzyszące, na które składają się następujące roboty:
1) podstawowe roboty budowlane:
a) roboty rozbiórkowe,
b) wymiana stolarki budowlanej,
c) wymiana posadzek,
d) roboty murowe i tynkarskie,
e) roboty glazurnicze,
f) roboty malarskie,
g) renowacja parkietu (dot. części I przedmiotu zamówienia).
2) podstawowe roboty sanitarne:
a) demontaż urządzeń sanitarnych,
b) wymiana osprzętu,
c) roboty z zakresu białego montażu,
d) roboty instalacyjne,
e) roboty hydrauliczne,
f) pomiary szczelności instalacji.
3) podstawowe roboty elektryczne:
a) wymiana instalacji elektrycznej,
b) wymiana osprzętu elektrycznego,
c) wymiana tablic,
d) montaż z podłączeniem opraw oświetleniowych, dzwonka, domofonu i wentylatora,
e) pomiary elektryczne,
f) sporządzenie niezbędnej dokumentacji.
4) inne roboty towarzyszące, związane z technologią poszczególnych branż robót.
5) dostawa i montaż wyposażenia (zabudowa kuchenna z płytą indukcyjną zawierającą dwa pola grzewcze oraz okapem, pralka i lodówka).
Wykonawca zobowiązany jest do współpracy z Zamawiającym na każdym etapie realizacji przedmiotu umowy.
Okres gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia wynosi minimum 24 miesiące, rozpoczynając swój bieg od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) do części I przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4A do SWZ.
Uzupełnieniem Opisu Przedmiotu Zamówienia (stanowiącym Załącznik nr 4A do SWZ) stanowią warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 5A do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421151-7 - Instalowanie kuchni na wymiar

39711000-9 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do użytku ze środkami spożywczymi

4.5.5.)Wartość części

114556,34 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnych położonych na terenie m.st. Warszawy.
Część II przedmiotu zamówienia obejmuje remont lokali mieszkalnych (w budynkach niewpisanych do rejestru zabytków) zlokalizowanych w Warszawie przy:
a) ulicy Nowolipki 9 m. 49,
b) ulicy Nowolipie 7 m. 14.
Zakres przedmiotu obu części zamówienia (zgodnie z przedmiarem) roboty z branży ogólnobudowlanej, instalacji elektrycznych, instalacji sanitarnych oraz inne roboty towarzyszące, na które składają się następujące roboty:
1) podstawowe roboty budowlane:
a) roboty rozbiórkowe,
b) wymiana stolarki budowlanej,
c) wymiana posadzek,
d) roboty murowe i tynkarskie,
e) roboty glazurnicze,
f) roboty malarskie,
g) kładzenie paneli podłogowych (dot. części II przedmiotu zamówienia).
2) podstawowe roboty sanitarne:
a) demontaż urządzeń sanitarnych,
b) wymiana osprzętu,
c) roboty z zakresu białego montażu,
d) roboty instalacyjne,
e) roboty hydrauliczne,
f) pomiary szczelności instalacji.
3) podstawowe roboty elektryczne:
a) wymiana instalacji elektrycznej,
b) wymiana osprzętu elektrycznego,
c) wymiana tablic,
d) montaż z podłączeniem opraw oświetleniowych, dzwonka, domofonu i wentylatora,
e) pomiary elektryczne,
f) sporządzenie niezbędnej dokumentacji.
4) inne roboty towarzyszące, związane z technologią poszczególnych branż robót.
5) dostawa i montaż wyposażenia (zabudowa kuchenna z płytą indukcyjną zawierającą dwa pola grzewcze oraz okapem, pralka i lodówka).
Wykonawca zobowiązany jest do współpracy z Zamawiającym na każdym etapie realizacji przedmiotu umowy.
Okres gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia wynosi minimum 24 miesiące, rozpoczynając swój bieg od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) do części II przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4B do SWZ.
Uzupełnieniem Opisu Przedmiotu Zamówienia (stanowiącym Załącznik nr 4B do SWZ) stanowią warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 5B do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45421151-7 - Instalowanie kuchni na wymiar

39711000-9 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do użytku ze środkami spożywczymi

4.5.5.)Wartość części

180965,43 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

107889,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

114000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

107889,03 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ACERBUD Krzysztof Kawiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 002016880

7.3.3)Ulica

ul. Walecznych 57 lok. 6

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-926

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

107889,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

170162,49 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

195636,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

170162,49 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jerzy Gawryś Z.U.R.B

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 010479704

7.3.3)Ulica

ul. Szkolna 2B

7.3.4)Miejscowość

Duczki

7.3.5)Kod pocztowy

05-200

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

170162,49 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
328 566 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 000 zł626 758 zł
Rozstęp międzykwartylowy
420 758 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 000 zł
Mediana
328 566 zł
Górny kwartyl
626 758 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warszawskie Centrum Integracji "integracyjna Warszawa" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 278 052 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ACERBUD Krzysztof Kawiński (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.