Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
407 130 zł
Umowa zawarta
24 lipca 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 407 130 zł – 669 000 złodrzucone: 3
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie treści promocyjno-informacyjnych (foto, wideo, tekst) do turystycznego serwisu internetowego i aplikacji mobilnej dla szlaków turystycznych Mazowsza

Zamawiający Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie treści promocyjno-informacyjnych (foto, wideo, tekst) do turystycznego…”, wybierając ofertę wykonawcy Stowarzyszenie Ad Astra. Wartość umowy: 407 130 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Mazowiecka Regionalna Organizacja TurystycznaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 23 sierpnia 2026
Wartość umowy
407 130 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Stowarzyszenie Ad Astra (Jędrzychów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 407 130,00 zł (umowę zawarto 24 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 407 130,00 zł do 668 999,99 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna

1.3.)Oddział zamawiającego

MROT

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 140637878

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowy Świat 27

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-029

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@mrot.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mrot.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-27e48bd0-e42f-43a2-972d-2015e2d73f5c

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Organizacja pozarządowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Promowanie walorów, atrakcji i produktów turystycznych Warszawy i Mazowsza

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie treści promocyjno-informacyjnych (foto, wideo, tekst) do turystycznego serwisu internetowego i aplikacji mobilnej dla szlaków turystycznych Mazowsza

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27e48bd0-e42f-43a2-972d-2015e2d73f5c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403110

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027, Priorytet: Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu, Działanie: Kultura i turystyka

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00262334

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

02/2026/MROT/FEMA_05.07

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowych materiałów promocyjno-informacyjnych (fotograficznych, filmowych i tekstowych) dotyczących atrakcji turystycznych zlokalizowanych na szlakach turystycznych objętych projektem „Rozwój oferty szlaków turystycznych Mazowsza”.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie następujących Komponentów:
• I - 400 zdjęć atrakcji turystycznych,
• II - 20 filmów promocyjnych (5–8 minut każdy),
• III - 300 tekstów promocyjno-informacyjnych (2000-3500 znaków każdy),
• IV - 25 wywiadów z gestorami atrakcji turystycznych (ok. 30 minut każdy).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące dostępności, równości, niedyskryminacji, zasad promocji Funduszy Europejskich oraz zasad horyzontalnych Unii Europejskiej, odrębnie dla każdej części, zawiera Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

92111200-4 - Produkcja filmów reklamowych, propagandowych i informacyjnych i taśm wideo

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

92111250-9 - Produkcja filmów informacyjnych

79961100-9 - Usługi fotografii reklamowej

79961000-8 - Usługi fotograficzne

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

11

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

407130,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

668999,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

407130,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stowarzyszenie Ad Astra

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272526718

7.3.4)Miejscowość

Jędrzychów

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

407130,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92111200-4Produkcja filmów reklamowych, propa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →