Przygotowanie treści promocyjno-informacyjnych (foto, wideo, tekst) do turystycznego serwisu internetowego i aplikacji mobilnej dla szlaków turystycznych Mazowsza
Zamawiający Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przygotowanie treści promocyjno-informacyjnych (foto, wideo, tekst) do turystycznego…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
26 maja 2026
Termin ofert: 10 czerwca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
02 czerwca 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
23 sierpnia 2026
11 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | MROT |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 140637878 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Nowy Świat 27 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-029 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | biuro@mrot.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.mrot.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00273503 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-06-02 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00262334 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie. 1.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie. 1.3. sytuacji ekonomicznej i finansowej. Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie. 1.4. zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że: 1.4.1. Doświadczenie wykonawcy W okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie: co najmniej 2 filmy promocyjne lub reklamowe o wartości co najmniej 50 000,00 zł brutto każda. 1.4.2. Dysponowanie odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia. Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował co najmniej: 1.4.2.1. Reżyserem (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku reżysera, • wyprodukował, co najmniej 2 filmy promocyjne lub reklamowe; 1.4.2.2. Operatorem filmowym (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora filmowego, • pracował jako operator filmowy przy produkcji co najmniej 5 filmów promocyjnych lub reklamowych; 1.4.2.3. Operatorem drona (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora drona, pracował jako operator drona przy produkcji co najmniej 5 filmów promocyjnych lub reklamowych; 1.4.2.4. Kierownikiem produkcji (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika produkcji, • pracował jako kierownik produkcji przy produkcji co najmniej 5 filmów promocyjnych lub reklamowych; 1.4.2.5. Realizatorem dźwięku (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku realizatora dźwięku, • pracował jako realizator dźwięku przy produkcji co najmniej 5 filmów promocyjnych lub reklamowych; 1.4.2.6. Montażystą (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku montażysty, • pracował jako montażysta przy produkcji co najmniej 5 filmów promocyjnych lub reklamowych; Zamawiający dopuszcza łączenie funkcji wskazanych w pkt 1.4.2.1–1.4.2.6 przez jedną osobę, pod warunkiem, że osoba ta spełnia wszystkie wymagania określone dla każdej z łączonych funkcji. 2. Ocena spełniania w/w warunków udziału w postępowaniu dokonywana będzie w oparciu o dokumenty złożone w niniejszym postępowaniu metodą warunku granicznego „spełnia/nie spełnia”. 3. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych. 4. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby musi potwierdzić, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności: 4.1. zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby, 4.2. sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia, 4.3. czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje usługi, których wskazane zdolności dotyczą. Po zmianie: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym. Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie. 1.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów. Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie. 1.3. sytuacji ekonomicznej i finansowej. Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie. 1.4. zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że: 1.4.1. Doświadczenie wykonawcy W okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie: co najmniej 2 usługi polegające na realizacji filmów promocyjnych lub reklamowych o wartości co najmniej 50 000,00 zł brutto każda. 1.4.2. Dysponowanie odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia. Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował co najmniej: 1.4.2.1. Reżyserem (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku reżysera, • wyprodukował, co najmniej 2 filmy promocyjne lub reklamowe; 1.4.2.2. Operatorem filmowym (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora filmowego, • pracował jako operator filmowy przy produkcji co najmniej 5 filmów promocyjnych lub reklamowych; 1.4.2.3. Operatorem drona (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora drona, pracował jako operator drona przy produkcji co najmniej 5 filmów promocyjnych lub reklamowych; 1.4.2.4. Kierownikiem produkcji (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika produkcji, • pracował jako kierownik produkcji przy produkcji co najmniej 5 filmów promocyjnych lub reklamowych; 1.4.2.5. Realizatorem dźwięku (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku realizatora dźwięku, • pracował jako realizator dźwięku przy produkcji co najmniej 5 filmów promocyjnych lub reklamowych; 1.4.2.6. Montażystą (co najmniej 1 osoba), który: • posiada min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku montażysty, • pracował jako montażysta przy produkcji co najmniej 5 filmów promocyjnych lub reklamowych; Zamawiający dopuszcza łączenie funkcji wskazanych w pkt 1.4.2.1–1.4.2.6 przez jedną osobę, pod warunkiem, że osoba ta spełnia wszystkie wymagania określone dla każdej z łączonych funkcji. 2. Ocena spełniania w/w warunków udziału w postępowaniu dokonywana będzie w oparciu o dokumenty złożone w niniejszym postępowaniu metodą warunku granicznego „spełnia/nie spełnia”. 3. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych. 4. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby musi potwierdzić, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności: 4.1. zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby, 4.2. sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia, 4.3. czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje usługi, których wskazane zdolności dotyczą. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-06-08 09:00 Po zmianie: 2026-06-10 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-06-08 10:00 Po zmianie: 2026-06-10 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-07-07 Po zmianie: 2026-07-09 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.