Budowa kondygnacji podziemnej obiektu użyteczności publicznej z przeznaczeniem na miejsce ukrycia w koncepcji dual-use wykorzystywana jako zaplecze logistyczno-techniczne dla pojazdów ratowniczych
Zamawiający Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie (Myszków, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa kondygnacji podziemnej obiektu użyteczności publicznej z przeznaczeniem na miejsce…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Myszkowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu w Myszkowie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 152180808 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Pułaskiego 6 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Myszków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 42-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL224 - Częstochowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 343159104 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | arleta.kaliciak@powiatmyszkowski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.powiatmyszkowski.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00403056 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-21 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00385138 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | 4.1. Wykonawca wykona Przedmiot umowy w terminie do dnia 18 grudnia 2026 r. 4.2. Termin zakończenia wykonania przedmiotu zamówienia, o którym mowa powyżej stanowi kryterium oceny ofert szczegółowo opisanym w Rozdziale XI SWZ. 7.1.Zamawiający wymaga aby złożenie oferty było poprzedzone obligatoryjnym odbyciem wizji lokalnej. 7.2.Z uwagi na uwarunkowania wykonania przedmiotu zamówienia wizja lokalna ma charakter obligatoryjny i brak przeprowadzenia wizji stanowi podstawę do odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust.1 pkt 18). 7.3.Zamawiający umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej na wniosek Wykonawcy w uzgodnionym wspólnie terminie w godzinach pracy Zamawiającego tj. 7:30-15:30 poniedziałek, środa, czwartek 7:30-17:00 wtorek 7:30-14:00 piątek. 7.4.Termin wizji lokalnej należy ustalić telefonicznie pod nr tel.: 34 315 91 29. 7.5.Koszt odbycia wizji lokalnej (związany z dojazdem na miejsce, użyciem własnych pracowników itp.) oraz odpowiedzialność za interpretację treści uzyskanych informacji i inne skutki odbycia wizji lokalnej ponoszą sami Wykonawcy). 7.6.Z przeprowadzonej wizji lokalnej sporządzony zostanie protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej (wzór protokołu stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ). Po zmianie: 4.1. Wykonawca wykona Przedmiot umowy w terminie do dnia 18 grudnia 2026 roku od dnia zawarcia umowy w tym: w terminie do 45 dni od daty zawarcia umowy Wykonawca opracuje dokumentację projektową oraz uzyska decyzje administracyjne umożliwiające realizację robót budowlanych. 4.2. Termin zakończenia wykonania przedmiotu zamówienia, o którym mowa powyżej stanowi kryterium oceny ofert szczegółowo opisanym w Rozdziale XI SWZ. 7.1.Zamawiający wymaga aby złożenie oferty było poprzedzone obligatoryjnym odbyciem wizji lokalnej. 7.2.Z uwagi na uwarunkowania wykonania przedmiotu zamówienia wizja lokalna ma charakter obligatoryjny i brak przeprowadzenia wizji stanowi podstawę do odrzucenia oferty na podstawie art. 226 ust.1 pkt 18). 7.3.Zamawiający umożliwi przeprowadzenie wizji lokalnej na wniosek Wykonawcy w uzgodnionym wspólnie terminie w godzinach pracy Zamawiającego tj. 7:30-15:30 poniedziałek, środa, czwartek 7:30-17:00 wtorek 7:30-14:00 piątek. 7.4.Termin wizji lokalnej należy ustalić telefonicznie pod nr tel.: 34 315 91 29. 7.5.Koszt odbycia wizji lokalnej (związany z dojazdem na miejsce, użyciem własnych pracowników itp.) oraz odpowiedzialność za interpretację treści uzyskanych informacji i inne skutki odbycia wizji lokalnej ponoszą sami Wykonawcy). 7.6.Z przeprowadzonej wizji lokalnej sporządzony zostanie protokół podpisany przez strony, który będzie stanowił potwierdzenie odbycia wizji lokalnej (wzór protokołu stanowi Załącznik Nr 9 do SWZ). |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.