Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
2 126 760 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    152 450 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Usługi Koparką Sławomir Baran· Przewrotne 211
    Wartość umowy
    229 712 zł
    8 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    Zakład Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Żołyni· Żołynia
    Wartość umowy
    458 967 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    Pro-Sett Sp. z o.o.· Rzeszów
    Wartość umowy
    679 279 zł
    5 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5
    Usługi Koparką i Roboty Ziemne Andrzej Gawlik· Sędziszów Małopolski
    Wartość umowy
    85 501 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6
    Usługi Koparką i Roboty Ziemne Andrzej Gawlik· Sędziszów Małopolski
    Wartość umowy
    520 851 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
31 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena98%Okres gwarancji i rękojmi2%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg – budowa dróg dla pieszych w ciągu dróg powiatowych na terenie Gminy Błażowa, Gminy Głogów Małopolski, Gminy Trzebownisko, Gminy Hyżne, Gminy Boguchwała oraz Gminy Świlcza - 6 zadań

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg – budowa dróg dla pieszych w ciągu dróg powiatowych na terenie Gminy…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 2 126 760 zł. Złożono 31 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 21 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
2 126 760 zł
Liczba ofert
31 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    21 sierpnia 2026

    3 oferty5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: JAR Sp. z o.o. (część 1); Usługi Koparką Sławomir Baran (część 2); Zakład Komunalny Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Żołyni (część 3); Pro-Sett Sp. z o.o. (część 4) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 126 759,93 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 31 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail