Wynik częściowy: umowy w 2 z 5 części, 2 unieważniono, 1 bez rozstrzygnięcia5 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa jednorazowa dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby jednostek organizacyjnych WUM-Monitor medyczny – 1 szt
    3 oferty
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 2jednorazowa dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby jednostek organizacyjnych WUM-Tablet 11” – 1 szt
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  3. Umowa zawarta
    Część 3jednorazowa dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby jednostek organizacyjnych WUM- Stacja robocza – 1 szt
    2 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4Jednorazowa dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby jednostek organizacyjnych WUM- Stacja robocza – 1 szt
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Jednorazowa dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby jednostek organizacyjnych WUM- Laptop 15,6”-1szt
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Gwarancja10%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu komputerowego, w podziale na pakiety

Zamawiający Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego, w podziale na pakiety”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Warszawski Uniwersytet MedycznyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy), 1 pozostaje bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: "Piotr Migda (część 1); Piotr Migda (część 3).

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Warszawski Uniwersytet Medyczny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288917

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żwirki i Wigury 61

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-091

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

aez@wum.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wum.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wum.ezamawiajacy.pl/pn/wum/demand/289867/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu komputerowego, w podziale na pakiety

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4a8d1abc-b162-493f-998d-d3debcfd8c00

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402323

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00082020/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.12 Dostawy sprzętu komputerowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00298281

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AEZ/S-098/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

44307,62 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa jednorazowa dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby jednostek organizacyjnych WUM-Monitor medyczny – 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

33195100-4 - Monitory

4.5.5.)Wartość części

10779,71 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

jednorazowa dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby jednostek organizacyjnych WUM-Tablet 11” – 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

30213200-7 - Komputer tablet

4.5.5.)Wartość części

4347,02 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

jednorazowa dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby jednostek organizacyjnych WUM- Stacja robocza – 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

30214000-2 - Stacje robocze

4.5.5.)Wartość części

15324,39 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Jednorazowa dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby jednostek organizacyjnych WUM- Stacja robocza – 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

30214000-2 - Stacje robocze

4.5.5.)Wartość części

9125,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Jednorazowa dostawa urządzeń komputerowych na potrzeby jednostek organizacyjnych WUM- Laptop 15,6”-1szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.)Wartość części

4731,30 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6192,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9992,77 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6762,54 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"Piotr Migda

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261657078

7.3.3)Ulica

l. Opaczewska 7 lok. 16,

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-368

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6762,54 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28780,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28780,77 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28780,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piotr Migda

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5261657078

7.3.3)Ulica

Opaczewska 7 m. 16

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-368

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28780,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 dni

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

w postępowaniu dla pakietu 4 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

w postępowaniu dla pakietu 5 nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33195100-4Monitory
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Warszawski Uniwersytet Medyczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33195100-4 (Monitory). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.