Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
688 271 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 stycznia 2027 do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 688 271 zł – 930 864 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Muzeum Zamoyskich w Kozłówce w 2027 r.

Zamawiający Muzeum Zamoyskich w Kozłówce (Kamionka, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Muzeum Zamoyskich w Kozłówce w 2027 r”, wybierając ofertę wykonawcy TAURON SPRZEDAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 688 271 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Muzeum Zamoyskich w KozłówceKamionka, Lubelskieopublikowano 21 sierpnia 2026
Wartość umowy
688 271 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TAURON SPRZEDAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Kraków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 688 271,10 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 688 271,10 zł do 930 864,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431201294

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kozłówka 3

1.5.2.)Miejscowość

Kamionka

1.5.3.)Kod pocztowy

21-132

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

81 8528300

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@muzeumzamoyskich.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.muzeumzamoyskich.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0611c416-9e41-42cb-8c19-68bbdf448166

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Muzeum Zamoyskich w Kozłówce w 2027 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0611c416-9e41-42cb-8c19-68bbdf448166

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402307

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00054806/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Muzeum Zamoyskich w Kozłówce w 2027 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00344072

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ADM-331/29/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

534754 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na dostawie energii elektrycznej na potrzeby Muzeum Zamoyskich w Kozłówce w 2027 r.
Przewidywana do odbioru ilość energii elektrycznej w okresie obowiązywania umowy wynosi w zakresie podstawowym ok. 750 000 kWh. Końcowa wartość dostarczonej energii może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu w zależności od faktycznego zużycia energii elektrycznej przez Zamawiającego, przy czym stosownie do art. 433 pkt. 4) pzp, Zamawiający na podstawie art. 433 pkt 4) ustawy pzp wskazuje, iż minimalna wielkość świadczenia wynosi 350 000 kWh.
Wykonawca jest zobowiązany wykonywać zamówienie w okresie 12 miesięcy - od dnia 1.1.2027 do dnia 31.12.2027 lub do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji – cokolwiek nastąpi wcześniej.

4.5.3.)Główny kod CPV

09310000-5 - Elektryczność

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

13

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

688271,1 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

930864 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

688271,1 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TAURON SPRZEDAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6762337735

7.3.3)Ulica

ul. Łagiewnicka

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-417

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

688271,1 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2027-01-01 do 2027-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09310000-5Elektryczność
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
810 652 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
361 599 zł4 356 981 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 995 381 zł
Źródło próbki
CPV 09310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
361 599 zł
Mediana
810 652 zł
Górny kwartyl
4 356 981 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Zamoyskich w Kozłówce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kamionka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 688 271 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09310000-5 (Elektryczność). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TAURON SPRZEDAŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 13 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.