Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
255 389 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 13 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Prace remontowe na 6 piętrze w budynku znajdującym się przy ul. Zielonej 8 w Poznaniu, obejmujące pomieszczenia należące do Powiatu Poznańskiego, Zarządu Dróg Powiatowych w Poznaniu.

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Prace remontowe na 6 piętrze w budynku znajdującym się przy ul. Zielonej 8 w Poznaniu,…”, wybierając ofertę wykonawcy Ally Group Sp. z o. o. Sp. Komandytowa. Wartość umowy: 255 389 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 21 sierpnia 2026
Wartość umowy
255 389 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 lipca 2026

    Termin ofert: 3 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ally Group Sp. z o. o. Sp. Komandytowa (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 255 389,34 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 13 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631281080

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zielona 8

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-851

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@zdp.powiat.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zdp.poznan.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_poznan

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Prace remontowe na 6 piętrze w budynku znajdującym się przy ul. Zielonej 8 w Poznaniu, obejmujące pomieszczenia należące do Powiatu Poznańskiego, Zarządu Dróg Powiatowych w Poznaniu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3ad32df3-cec8-44f4-a154-d426e4a95cc4

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402187

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00038130/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.23 Prace remontowe na 6. piętrze w budynku znajdującym się przy ul. Zielonej 8 w Poznaniu, obejmujące pomieszczenia należące do Powiatu Poznańskiego, Zarządu Dróg Powiatowych w Poznaniu.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00349121

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZ.261.2.27.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia są prace remontowe na 6 piętrze w budynku znajdującym się przy ul. Zielonej 8 w Poznaniu, obejmujące pomieszczenia należące do Powiatu Poznańskiego, Zarządu Dróg Powiatowych w Poznaniu.
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie prac budowlanych polegających na remoncie pomieszczeń zlokalizowanych na 6 piętrze budynku siedziby Zarządu Dróg Powiatowych w Poznaniu przy ulicy Zielonej 8, 61-851 Poznań. Remont dotyczy pomieszczeń o łącznej powierzchni 154,2 m2. Prace remontowe mają na celu przystosowanie przestrzeni do funkcji biurowych, zgodnie ze Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
Zakres robót objętych zamówieniem obejmuje m.in.:
1) roboty branży budowlanej, elektrycznej oraz sanitarnej;
2) wykonanie prac budowlanych, zgodnie z przygotowaną dokumentacją, wśród której wymienić należy m.in.: usunięcie istniejących posadzek i wykonanie nowych, demontaż części ścianek działowych i ustawienie nowych, demontaż części istniejących instalacji elektrycznych, oświetlenia, wodnych, kanalizacyjnych, niskoprądowych, teletechnicznych i ułożenie nowych instalacji. Założono wymianę istniejącej wewnętrznej stolarki drzwiowej. Wykonanie ścianek działowych, montaż stolarki drzwiowej, prace malarskie, montaż gniazd elektrycznych, gniazd internetowych, montaż instalacji oświetlenia, montaż elementów wyposażenia sanitariatów w tym armatury itp.;
3) roboty towarzyszące takie jak: roboty przygotowawcze, zabezpieczające, porządkowe z sukcesywnym wywozem materiałów z rozbiórki wraz z ich utylizacją oraz prace odtworzeniowe.

4.5.3.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45000000-7 - Roboty budowlane

45442100-8 - Roboty malarskie

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

255389,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

255389,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

255389,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ally Group Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792527145

7.3.3)Ulica

Węglowa 1/3

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-122

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

255389,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-13

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
318 651 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 129 zł638 821 zł
Rozstęp międzykwartylowy
440 692 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 129 zł
Mediana
318 651 zł
Górny kwartyl
638 821 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 255 389 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ally Group Sp. z o. o. Sp. Komandytowa (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.