AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont pomieszczeń wraz z malowaniem dwóch klatek schodowych w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Otwocku

Zamawiający Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (Otwock, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Remont pomieszczeń wraz z malowaniem dwóch klatek schodowych w budynku Specjalnego…”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 318 651 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 września 2026, 10:00
11d 16h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Okres gwarancji20%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    29 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń wraz z malowaniem dwóch klatek schodowych w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Otwocku, obejmujący trzy pomieszczenia, dwa korytarze, dwie łazienki i dwie klatki schodowe.

  • 2

    WarunkiWykonawca ma wykazać jedną robotę budowlaną na kwotę co najmniej 150.000,00 zł i skierować kierownika budowy z uprawnieniami konstrukcyjno-budowlanymi co najmniej z ograniczeniami lub równoważnymi uprawnieniami.

  • 3

    RyzykoZamawiający wymaga przedmiotowych środków dowodowych tylko wtedy, gdy wykonawca oferuje rozwiązania równoważne opisywanym w opisie przedmiotu zamówienia, i dopuszcza ich uzupełnienie.

  • 4

    ZakresZakres obejmuje rozbiórkę posadzek i ścian działowych, demontaż armatury sanitarnej, wykonanie nowych posadzek i okładzin z PVC, naprawę tynków, malowanie, zamurowanie otworu drzwiowego, montaż grzejników, opraw oświetleniowych i osprzętu elektrycznego oraz wymianę otulin rur ciepłowniczych na materiały w klasie NRO.

  • 5

    RyzykoZamówienie trwa 35 dni, wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy, a ofertę ocenia się według ceny i okresu gwarancji.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017085820

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Literacka 8

1.5.2.)Miejscowość

Otwock

1.5.3.)Kod pocztowy

05-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

srodborow@o2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

glusiotwock.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont pomieszczeń wraz z malowaniem dwóch klatek schodowych w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Otwocku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bebb45b2-51ef-4c18-b0f2-f5c72deed6c9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00413183

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://josephine.proebiz.com/pl/tender/81151/summary

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

1.Komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywać się będzie wyłącznie poprzez Platformę zakupową JOSEPHINE.
Jest to jednocześnie strona internetowa prowadzonego postępowania.https://josephine.proebiz.com/pl/tender/81151/summary
2.Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem
wyjątków określonych w ust. 2, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej .

3. Komunikacja ustna dopuszczalna jest w odniesieniu do informacji, które nie są istotne, w szczególności nie dotyczą ogłoszenia o zamówieniu, dokumentów zamówienia lub ofert.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1.Komunikacja między Zamawiającym
a wykonawcami odbywać się będzie wyłącznie poprzez Platformę zakupową JOSEPHINE. Jest to jednocześnie strona internetowa
prowadzonego postępowania.
2. Aby korzystać z Platformy zakupowej konieczne jest korzystanie z komputera podłączonego do internetu i przeglądarki
internetowej.
3. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań technicznych znajdują się pod adresem:
https://store.proebiz.com/docs/josephine/pl/Wymagania_techniczne_sw_JOSEPHINE.pdf- w wierszu oznaczonym tytułem oraz znakiem niniejszego postępowania.
4. Wykonawca zamierzający złożyć ofertę (wyłącznie poprzez Platformę zakupową) – zobowiązany jest zapoznać się z Instrukcjami
użytkowników Platformy zakupowej - dostępnymi pod adresem https://josephine.proebiz.com/pl/ , znajdującymi się w prawym
górnym rogu strony, oznaczonymi symbolem w postaci książki
5. Złożenie oferty poprzez Platformę zakupową oznacza akceptację zasad korzystania z udostępnionych przez Zamawiającego
środków komunikacji elektronicznej określonych w niniejszej części SWZ.
6. Wymagania techniczne związane z korzystaniem z Platformy zakupowej – wskazane są na stronie internetowej Platformy
zakupowej - pod adresem: https://josephine.proebiz.com/pl/ znajdującymi się w prawym górnym rogu strony, oznaczonymi
symbolem w postaci książki, w zakładce inne.
7. Wsparcia technicznego w zakresie działania Platformy zakupowej udziela jej dostawca, tj. PROEBIZ s.r.o., Masarykovo náměstí
52/33, CZ - 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, C.9176, nr tel. +48 222 139 900, e-mail: houston@proebiz.com od poniedziałku do
piątku (dni robocze) w godz. 8.00 – 16.00.
8. Opis złożenia oferty za pośrednictwem Platformy zakupowej oraz potwierdzenia złożenia oferty, zostały opisane w Instrukcjach
użytkowników Platformy zakupowej w skróconej instrukcji dla wykonawcy.
9. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo – aplikacyjne dla Wykonawcy umożliwiające pracę na Platformie
zakupowej tj.:
1) przeglądarka internetowa:
Microsoft Internet Explorer w wersji 11,0 i nowsze (http://microsoft.com/),
Google Chrome (http://google.com/chrome).
Mozilla Firefox w wersji 13,0 i nowsze (http://firefox.com)
2) aktualna wersja oprogramowania Java. To oprogramowanie jest wymagane w celu poprawnego działania Platformy zakupowej ,
jak również w momencie kiedy dane są podpisywane kwalifikowanym elektronicznym podpisem. Oprogramowanie Java można
pobrać ze strony http://www.java.com/. To oprogramowanie jest dostępne bezpłatnie.
10. Zamawiający określa dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. pliki o maksymalnej objętości danych wielkości do 300 MB
(zalecany format: pdf.) Maksymalna wielkość oznacza całkowitą objętość danych wykonawcy w ramach prowadzonej operacji.
11. Zamawiający dopuszcza formaty danych określone w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012r. w sprawie
Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej
oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (t.j.: Dz. U. z 2017 r. poz. 2247) w szczególności formaty:
.pdf,doc,docx, .rtf, .odt.
12. Zamawiający określa informacje na temat kodowania i oznaczania czasu odbioru danych. Odbiór danych przez Platformę
zakupową stanowi data i godzina wysłania oferty przez wykonawcę po kliknięciu w polecenie wyślij. Data i czas wysłania oferty
przed upływem terminu składania ofert bądź po jego upłynięciu jest tym samym czasem, który pokaże się po stronie Zamawiającego
i wykonawcy. Data oraz dokładny czas (hh/mm/ss), znajduje się w wyświetlanym wiersz w profilu wykonawcy i zapisuje się
automatycznie do archiwum zamówienia po stronie Zamawiającego.
13. Zamawiający informuje, że Platforma jest kompatybilna ze wszystkimi podpisami elektronicznymi wystawianymi na terenie Unii
Europejskiej. Do przesłania oferty, oświadczeń lub dokumentów niezbędne jest posiadanie kwalifikowanego podpisu
elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE
L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 w Otwocku - jednostka organizacyjna Powiatu Otwockiego,
2) Inspektorem Ochrony Danych jest Paweł Maliszewski, e-mail: iod@perfectinfo.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o
udzielenie zamówienia publicznego, na który Wykonawca składa ofertę;
Klauzula RODO określona w Rozdziale XXXV SWZ

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

orzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą , z
uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia o których mowa w art 16 rozporządzenia 2016/679 , nie może skutkować zmiana
wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie
niezgodnym z ustawa. W postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania , o którym mowa w
art 18 ust 1 rozporządzenia 206/679, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

SOSW.272.3.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac obejmuje: remont istniejących pomieszczeń w budynku
Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Otwocku, obejmujących trzy pomieszczenia, dwa korytarze oraz dwie łazienki, a także na wykonaniu prac malarskich na dwóch klatkach schodowych.

Zakres robót obejmuje m.in.
- rozbiórkę istniejących posadzek i ścian działowych,
- demontaż armatury sanitarnej,
- wykonanie nowych posadzek i okładzin ściennych z PVC,
- naprawę tynków,
- malowanie ścian i sufitów,
- zamurowanie otworu drzwiowego,
- uzupełnienie warstw ściennych w miejscach po zdemontowanych elementach
instalacji wentylacyjnej.
- montaż nowych grzejników,
- opraw oświetleniowych,
- osprzętu elektrycznego,
- wyposażenia pomieszczeń sanitarnych, wymianę otulin rur ciepłowniczych na materiały w klasie NRO w całym budynku,
- na dwóch klatkach schodowych – przygotowanie i malowanie ścian i sufitów oraz
oczyszczenie i malowanie balustrad schodowych.

4.2.6.)Główny kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45000000-7 - Roboty budowlane

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

35 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

80,00

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji

4.3.6.)Waga

20,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Warunki opisane w Rozdziale XIV pkt 1 A i i 1B SWZ
1.1.4.1w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie , przebudowie lub na remoncie / przebudowie budynku , na kwotę co najmniej 150.000,00 złotych

1.4.2 skieruje do wykonania zamówienia:
a) minimum 1 osoba - kierownik budowy – osoba ta powinna posiadać:
uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej co najmniej z ograniczeniami lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa;

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

nie wymaga

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Podmiotowe środki dowodowe potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowaniu:
a) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest
krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te
zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym
dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane
zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne
odpowiednie dokumenty; jeżeli wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji robót budowlanych wykonywanych wspólnie
z innymi wykonawcami, wykaz dotyczy robót budowlanych, w których wykonaniu wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył;
b) wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za
świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji
zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu
wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych jeżeli wykonawca oferuje
rozwiązania równoważne opisywanym w opisie przedmiotu zamówienia

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

1.Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są
niekompletne, zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
2. Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. W celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu przez wykonawców składających wspólną ofertę:
2.1. W przypadku, o którym mowa w art. 117 ust 3 Pzp, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia będą
zobowiązani do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.
2.2. przesłanki niepodlegania wykluczeniu z postępowania, określone w Części X- SWZ, weryfikowane będą odrębnie dla
każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
2.3. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, Wykonawcy
wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają
usługi lub roboty budowlane, do realizacji których te zdolności są wymagane.
3.W przypadku, o którym mowa w ust. 1, wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o
udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4.Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które
roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawc

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

zmiany określone w załączniku nr 8 Projektowane postanowienia umowy w § 14

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-14 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Platforma zakupowa JOSEPHINE/https://josephine.proebiz.com/pl/tender/81151/summary

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-14 10:10

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-13

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji

Tak

Sekcja 9

Pozostałe informacje

1.Termin wykonania zamówienia 35 dni kalendarzowych (wliczając weekendy oraz święta) od podpisania umowy.

Warunki
Zamawiający nie określa warunków udziału dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej z zastosowaniem poziomów zdolności z uwagi na brak obowiązujących przepisów wykonawczych określających poziomy zdolności o których mowa w ustawie ( poziomy zdolności nie zostały określone).

W oświadczeniu wykonawca wskazuje, czy będzie posługiwał się certyfikatem, o którym mowa w art. 124 ust. 2 pzp. (certyfikat potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych odpowiednio w zakresie, o którym mowa w art. 3 ust. 2 pkt 1 lub 2 ustawy z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych.)

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
318 651 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 129 zł638 821 zł
Rozstęp międzykwartylowy
440 692 zł
Źródło próbki
CPV 45453000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 129 zł
Mediana
318 651 zł
Górny kwartyl
638 821 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 14.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Otwock.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.