Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
255 145 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
1 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 255 145 zł – 307 500 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres Gwarancji (G)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wyposażenia żłobka w ramach zadania pn.: "Modernizacja budynku przy ul. Powstańców w Baborowie - utworzenie żłobka"

Zamawiający Gmina Baborów (Baborów, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wyposażenia żłobka w ramach zadania pn.: "Modernizacja budynku przy ul. Powstańców…”, wybierając ofertę wykonawcy Web- Profit Maciej Kuźlik. Wartość umowy: 255 145 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina BaborówBaborów, Opolskie (powiat Głubczycki →)opublikowano 21 sierpnia 2026
Wartość umowy
255 145 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 czerwca 2026

    Termin ofert: 25 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Web- Profit Maciej Kuźlik (Piekary Śląskie).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 255 144,87 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 255 144,87 zł do 307 500,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Baborów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412817

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ratuszowa 2a

1.5.2.)Miejscowość

Baborów

1.5.3.)Kod pocztowy

48-120

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.7.)Numer telefonu

77 8873920

1.5.8.)Numer faksu

77 4036928

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@baborow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.baborow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2bdb707d-f84c-4917-9fcb-8fba793c1b75

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup wyposażenia żłobka w ramach zadania pn.: "Modernizacja budynku przy ul. Powstańców w Baborowie - utworzenie żłobka"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2bdb707d-f84c-4917-9fcb-8fba793c1b75

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402141

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043350/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Modernizacja budynku przy ul. Powstańców w Baborowie - utworzenie żłobka

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00293199

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IGP.271.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest zakup wraz z dostawą i montażem wyposażenia, w tym mebli urządzeń i sprzętu, pomocy do prowadzenia zajęć opiekuńczo- wychowawczych i edukacyjnych oraz zabawek, w asortymencie, ilościach wskazanych w szczegółowym Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ).
2. Wszystkie dostarczone przez Wykonawcę urządzenia i wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, nieuszkodzone, wolne od wad, kompletne, zdatne do prawidłowej eksploatacji zgodnie z zakresem funkcjonalnym i przeznaczeniem, a także winny stanowić wyłączną własność Wykonawcy i być wolne od praw i roszczeń osób trzecich, a także muszą posiadać stosowne dokumenty (wymagane prawem certyfikaty, atesty bezpieczeństwa lub deklaracje zgodności producenta zgodnie z przeznaczeniem, karty katalogowe producenta zawierające wszystkie parametry techniczno - eksploatacyjne, itp.).
3. Organizacja transportu i odpowiedzialność za transport Przedmiotu zamówienia do żłobka zlokalizowanego przy ul. Powstańców 62 Baborowie, rozładunek zamówienia, jego montaż w miejscu wskazanym przez Zamawiającego oraz koszty z tym związane leżą po stronie Wykonawcy.
4. Wykonawca poza dostawą systemu zapewni również jego prawidłowy montaż, rozruch, wstępną konfigurację oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: - załącznik nr 5 do SWZ.
6. Zamawiający w odniesieniu do wskazanych parametrów technicznych wyposażenia informuje, że dopuszcza nieznaczne odchylenia od wskazanych wymiarów w przedziale +/- 5 %. Jednakże przed wykonaniem poszczególnych elementów wyposażenia np. szaf pod zabudowę ich wymiar ma zapewnić swobodną zabudowę w wyznaczonych miejscach obiektu.

4.5.3.)Główny kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39100000-3 - Meble

39121200-8 - Stoły

39112000-0 - Krzesła

39113000-7 - Różne siedziska i krzesła

39173000-5 - Meble do przechowywania

39530000-6 - Dywany, maty i dywaniki

39222000-4 - Artykuły cateringowe

44410000-7 - Artykuły łazienkowe i kuchenne

39290000-1 - Wyposażenie różne

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

22110000-4 - Drukowane książki

37524100-8 - Gry edukacyjne

37520000-9 - Zabawki

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

255144,87 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

307500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

255144,87 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Web- Profit Maciej Kuźlik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

498-013-84-93

7.3.3)Ulica

Spokojna 18

7.3.4)Miejscowość

Piekary Śląskie

7.3.5)Kod pocztowy

41-940

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

255144,87 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39150000-8Różne meble i wyposażenie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
223 180 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
163 814 zł581 009 zł
Rozstęp międzykwartylowy
417 195 zł
Źródło próbki
CPV 39150000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
163 814 zł
Mediana
223 180 zł
Górny kwartyl
581 009 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Baborów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Baborów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 255 145 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39150000-8 (Różne meble i wyposażenie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Web- Profit Maciej Kuźlik (Piekary Śląskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.