Zabezpieczenie umocnienia Nabrzeża Wiślanego w rejonie nasady mola spacerowego w Płocku
Zamawiający Gmina - Miasto Płock (Płock, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zabezpieczenie umocnienia Nabrzeża Wiślanego w rejonie nasady mola spacerowego w Płocku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
05 listopada 2025
Termin ofert: 20 listopada 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
13 stycznia 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA - MIASTO PŁOCK |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 611016086 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Stary Rynek 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Płock |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 09-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL923 - Płocki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@plock.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://nowybip.plock.eu/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-2e08b47d-d862-4e3d-a64a-ad5765f7c3f0 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00401811 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00516670 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zabezpieczenie umocnienia Nabrzeża Wiślanego w rejonie nasady mola spacerowego w Płocku |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiot zamówienia jest zabezpieczenie umocnienia Nabrzeża Wiślanego w rejonie nasady mola spacerowego w Płocku |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-01-13 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 140 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Pod Złotym Dębem Artur Woźniak |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7742674967 |
| 4.3.3.) | Ulica | Topolowa 14A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bielsk |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 09-230 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 461250,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00029210/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-05-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 461250,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.