AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Płocka: Cześć I - przy ul. Wańkowicza w Płocku, Część II – przy ul. Kochanowskiego w Płocku,

Zamawiający Gmina - Miasto Płock (Płock, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Płocka: Cześć I - przy ul. Wańkowicza w…”. Termin składania ofert upływa 7 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina - Miasto PłockPłock, Mazowieckieopublikowano 21 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
7 września 2026, 10:00
5d 13h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    21 sierpnia 2026

    Termin ofert: 7 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 7 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, gwarancja 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Płocka: Cześć I - przy ul. Wańkowicza w Płocku, Część II – przy ul. Kochanowskiego w Płocku,.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał BDB Sp. z o.o. przy 5 ofertach.
  • Tu trzeba liczyć się z konkurencją: postępowania tego zamawiającego z ostatnich 3 lat przyciągały średnio 4,6 ofert (średnia krajowa: 3,7), a tylko 18% miało jedną ofertę.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611016086

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stary Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@plock.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://nowybip.plock.eu/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Płocka:

Cześć I - przy ul. Wańkowicza w Płocku,

Część II – przy ul. Kochanowskiego w Płocku,

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba6db9a0-b882-4698-8ae2-cbef580c5610

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401531

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043108/26/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.57 Doposażenie i modernizacja placów zabaw (Kochanowskiego, Wańkowicza)

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361143

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361143

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Środkiem komunikacji elektronicznej w niniejszym postępowaniu jest:
a) Platforma, dostępna pod adresem https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361143
i formularz Wyślij wiadomość (dostępny na stronie postępowania).
Uwaga! Komunikat Wyślij wiadomość nie służy do składania ofert.
b) przetargi@plock.eu w sytuacjach awaryjnych np. nie działania Platformy.
Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
2. Zaleca się, aby komunikacja z Wykonawcami odbywała się tylko na Platformie, a nie za pośrednictwem email.
3. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych opisane zostały w Regulaminie Platformy.
4. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy na Platformie został podany w instrukcji dla Wykonawców.
5. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość”, po którym pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego.
6. Zamawiający rekomenduje przesyłanie danych w formatach dopuszczalnych odpowiednimi przepisami prawa: .pdf .doc .xls .jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na pdf.
W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystywanie jednego z formatów: .zip .7Z.
7. Zamawiający zaleca, aby w przypadku podpisywania pliku przez kilka osób, stosować podpisy tego samego rodzaju. Podpisywanie różnymi rodzajami podpisów np. osobistym i kwalifikowanym może doprowadzić do problemów w weryfikacji podpisów.
8. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ.
9. Forma dokumentów zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie.
10. Oświadczenia składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

zgodnie z zapisami Działu III SWZ - Projektowane postanowienia umowy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

WZP.271.1.93.2026/AS

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

2

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Płocka:

Cześć I - przy ul. Wańkowicza w Płocku, położonego na działce o numerze ewidencyjnym gruntu 3217/11, obręb 1 – w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „ Doposażenie placów zabaw ”.

4.2.6.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

98 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

gwarancja

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Płocka:
Część II – przy ul. Kochanowskiego w Płocku, położonego na działce o numerze ewidencyjnym gruntu 173/67, obręb 7 – w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Doposażenie placów zabaw”

4.2.6.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

98 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

gwarancja

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający wymaga aby:
1) Wykonawca wykazał, że wykonał w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej:
Część I
a) jedną robotę budowlaną polegającą na budowie placu zabaw o wartości nie niższej niż 180 000,00 zł brutto,

Część II
a) jedną robotę budowlaną polegającą na budowie placu zabaw o wartości nie niższej niż 100 000,00 zł brutto.

2) Wykonawca skierował do realizacji zamówienia publicznego minimum:

Część I i II
a) jedną osobę posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń*.

*Zamawiający dopuszcza uprawnienia budowlane odpowiadające w/w uprawnieniom, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów. Samodzielne funkcje techniczne w budownictwie, określone w art. 12 ust.1 ustawy Prawo budowlane, mogą również wykonywać osoby, których odpowiednie kwalifikacje zawodowe zostały uznane na zasadach określonych w przepisach odrębnych, tj. m.in. w ustawie o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej z dnia 22 grudnia 2015 roku oraz w rozumieniu art. 20a ust 1 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r o samorządach zawodowych architektów, inżynierów budownictwa oraz urbanistów.

Zamawiający informuje, że z uwagi na brak przepisów wykonawczych określających poziomy zdolności Wykonawcy do wykonania zamówienia na roboty budowlane (wejście w życie rozporządzenia planowane jest na dzień 1 stycznia 2027 r.), warunki udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej nie zostały określone z zastosowaniem tych poziomów, zgodnie z art. 112 ust. 3 ustawy Pzp.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający przed udzieleniem zamówienia wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest złożyć następujące podmiotowe środki dowodowe:
1) wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty,
2) wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Inne dokumenty dołączane do oferty:
1) Pełnomocnictwo osoby lub osób podpisujących ofertę - jeżeli uprawnienie do podpisu nie wynika bezpośrednio z załączonych dokumentów.
2) W przypadku złożenia oferty wspólnej – pełnomocnictwo udzielone liderowi.
3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby – Załącznik Nr 3 do SWZ lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. /jeżeli dotyczy/.
4) Oświadczenie z art. 117 ust. 4 Pzp - Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia – Załącznik Nr 4 do SWZ /jeżeli dotyczy.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Oferta wspólna:
1) W przypadku złożenia oferty wspólnej Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2) Oferta wspólna musi spełniać wymagania:
a) oświadczenie, o którym mowa w pkt 1 ppkt 1) Rozdziału VIII SWZ składają:
- Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia na jednym formularzu wskazując w jakim zakresie każdy z nich spełnienia warunki udziału w postępowaniu
lub
- pełnomocnik w imieniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia na jednym formularzu.
W przypadku składania oświadczenia na osobnych formularzach, z treści wszystkich złożonych oświadczeń musi jednoznacznie wynikać, że wykonawcy wspólnie spełniają wszystkie wymagane warunki udziału w postępowaniu.
b) oświadczenie, o którym mowa w pkt 1 ppkt 2 Rozdziału VIII SWZ składa:
- każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (na oddzielnym formularzu)
lub
- pełnomocnik w imieniu każdego z Wykonawców osobno.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

zgodnie z zapisami Działu III SWZ - Projektowane postanowienia umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-07 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Platforma, dostępna pod adresem https://platformazakupowa.pl/transakcja/1361143

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-07 10:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-06

8.5.)Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji
Sekcja 9

Pozostałe informacje

PunktPoleWartość
1.Pełna nazwa zadania

Doposażenie placów zabaw na terenie miasta Płocka: Cześć I - przy ul. Wańkowicza w Płocku, położonego na działce o numerze ewidencyjnym gruntu 3217/11, obręb 1 – w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „ Doposażenie placów zabaw ”, Część II – przy ul. Kochanowskiego w Płocku, położonego na działce o numerze ewidencyjnym gruntu 173/67, obręb 7 – w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Doposażenie placów zabaw” . 2. Termin realizacji Przedmiotu Umowy: Zakończenie realizacji Przedmiotu Umowy, tj. zakończenie robót budowlanych, potwierdzone wpisem do dziennika budowy (tzw. wewnętrznego) kierownika budowy i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą, sporządzonej według wzoru/wytycznych stanowiącego/ych Załącznik nr 7 do Umowy – 14 tygodni od dnia zawarcia Umowy. 3. Warunki udziału w postępowaniu mogą zostać potwierdzone: 1) podmiotowymi środkami dowodowymi wskazanymi w pkt 4.1. składanymi na wezwanie Zamawiającego, 2) ważnym certyfikatem Wykonawcy, stosowanie do art. 124 ust. 2 Pzp w zakresie warunku dotyczącego realizacji roboty budowlanej oraz wykazu osób posiadających uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi, jeżeli z treści certyfikatu wynika potwierdzenie spełniania warunku udziału w postępowaniu w zakresie wymaganym przez Zamawiającego, a dane zawarte we wstępnym oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp, składanym wraz z ofertą, umożliwiają Zamawiającemu identyfikację certyfikatu oraz jego samodzielne uzyskanie; certyfikat zastępuje dokumenty tylko w zakresie okoliczności wyraźnie nim objętych; jeżeli certyfikat obejmuje jedynie część warunku, pozostały zakres Wykonawca wykazuje za pomocą podmiotowych środków dowodowych; w zakresie objętym ważną certyfikacją Zamawiający nie żąda innych podmiotowych środków dowodowych, z wyjątkiem przypadków przewidzianych w ustawie, 3) certyfikat będzie uznany wyłącznie wtedy, gdy jego zakres, sposób oraz poziom potwierdzonej zdolności odpowiadają konkretnemu warunkowi udziału, 4) w przypadku, gdy z treści certyfikatu nie wynika potwierdzenie spełniania konkretnego warunku Wykonawca będzie wezwany do złożenia odpowiedniego podmiotowego środka dowodowego dotyczącego brakującego zakresu, 5) w przypadku, gdy Zamawiający uzyska informacje wskazujące, że Wykonawca wprowadził podmiot certyfikujący w błąd, co mogło mieć istotny wpływ na udzielenie certyfikacji albo przestał spełniać warunki jej udzielenia, wówczas stosuje się art. 128a Pzp, 6) w przypadku zawieszenia lub utraty ważności certyfikatu, Zamawiający wzywa Wykonawcę do złożenia, w terminie nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych w zakresie zastępowanym certyfikatem, 7) podmiot udostępniający zasoby może potwierdzić spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim udostępnia swoje zasoby Wykonawcy, poprzez przedłożenie odpowiedniego certyfikatu Wykonawcy zamówień publicznych, o którym mowa w ustawie z dnia 5 sierpnia 2025 r. o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych, 8) W przypadku powołania się na certyfikat przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia albo przez Wykonawcę korzystającego z zasobów Podmiotu trzeciego, Zamawiający zweryfikuje także zgodność zakresu certyfikacji z /odpowiednio/: - sposobem spełnienia warunku określonym w SWZ, - oświadczeniem z art. 117 ust. 4 Pzp - zobowiązaniem Podmiotu udostępniającego zasoby.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Historia

Poprzednia edycja tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2025wygrał(a): BDB Sp. z o.o.162 tys. zł5 ofertwynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 07.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina - Miasto Płock prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.