Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
331 788 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 331 788 zł – 852 390 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

WYKONANIE PRAC MALARSKICH W BUDYNKACH UKSW PRZY ul. WÓYCICKIEGO 1/3

Zamawiający Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „WYKONANIE PRAC MALARSKICH W BUDYNKACH UKSW PRZY ul. WÓYCICKIEGO 1/3”, wybierając ofertę wykonawcy PHU MAGNUM Agnieszka Ciupa. Wartość umowy: 331 788 zł. Złożono 9 ofert.

Wartość umowy
331 788 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 30 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU MAGNUM Agnieszka Ciupa (Siedlce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 331 787,94 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 331 787,94 zł do 852 390,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001956

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dewajtis 5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-815

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@uksw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/uksw

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/uksw

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

WYKONANIE PRAC MALARSKICH W BUDYNKACH UKSW
PRZY ul. WÓYCICKIEGO 1/3

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d1656de8-29e8-4ba8-a96b-140bd182534c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401568

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00341371

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.371.15.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

408225,45 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac malarskich i towarzyszących
we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach, znajdujących się w Warszawie przy ul. Wóycickiego 1/3. Zakres prac objętych zamówieniem:
1.1. Budynek 21 – klatki schodowe (2 szt.), pomieszczenia biurowe,
1.2. Budynek 14 – klatka schodowa, korytarze, pomieszczenia biurowe i dydaktyczne,
1.3. Budynek 4 – klatka schodowa, korytarze, pomieszczenia biurowe i dydaktyczne, balustrady klatki schodowej, grzejniki;
1.4. Budynek 15 – klatki schodowe (2 szt.), korytarze,
1.5. Budynek 12 – klatka schodowa, korytarze, pomieszczenia węzłów sanitarnych,
1.6. Budynek 5 – korytarz i pomieszczenia szatni z węzłami sanitarnymi,
1.7. Budynek 23 – pomieszczenia biurowe.

2. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w:
2.1. Opisie Przedmiotu Zamówienia (Załącznik Nr 5 do SWZ),
2.2. Dokumentacji obszaru remontu (Załącznik Nr 1 do OPZ),
2.3. Przedmiarze robót (Załącznik Nr 2 do OPZ)
2.4. Istotnych postanowieniach umowy (Załącznik Nr 6 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45442180-2 - Powtórne malowanie

45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

331787,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

852390,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

331787,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU MAGNUM Agnieszka Ciupa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8211737173

7.3.3)Ulica

Rynkowa 12

7.3.4)Miejscowość

Siedlce

7.3.5)Kod pocztowy

08-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

331787,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynkó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
640 430 zł
Próbka: 95 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
299 534 zł2 849 742 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 550 207 zł
Źródło próbki
CPV 45210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
299 534 zł
Mediana
640 430 zł
Górny kwartyl
2 849 742 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 331 788 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU MAGNUM Agnieszka Ciupa (Siedlce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.