Unieważniono wszystkie części postępowania7 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
Kryteria wyboru
Cena50%Posiadany stopień/tytuł naukowy20%Doświadczenie Eksperta w zakresie dydaktyki w obszarze przedmiotu zamówienia10%Wskaźnik Indeksu Hirscha20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie materiałów oraz przeprowadzenie zajęć dydaktycznych przez Ekspertów na studiach podyplomowych „Zdrowie publiczne i zdrowie międzynarodowe – edycja 3” prowadzonych przez UKSW w Warszawie

Zamawiający Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Przygotowanie materiałów oraz przeprowadzenie zajęć dydaktycznych przez Ekspertów na…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 7 części postępowania. Powód: W dokumentach zamówienia tj w SWZ oraz Ogłoszeniu o zamówieniu nr 2026/BZP 00397004 z dnia 19 września 2026 r., zamawiający wyznaczył termin na składanie ofert na 27 września 2026 r. – godzina 8:00,…. Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001956

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dewajtis 5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-815

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@uksw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/uksw

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/uksw

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie materiałów oraz przeprowadzenie zajęć dydaktycznych przez Ekspertów na studiach podyplomowych „Zdrowie publiczne i zdrowie międzynarodowe – edycja 3” prowadzonych przez UKSW w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dc1101a0-00c4-409e-bfcb-eea8384bb614

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00409343

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397004

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.371.16.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

110000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie materiałów oraz przeprowadzenie zajęć dydaktycznych przez Ekspertów na studiach podyplomowych „Zdrowie publiczne i zdrowie międzynarodowe – edycja III” prowadzonych przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (dalej: studia podyplomowe), w ramach projektu pn. „Innowacje biomedyczne – studia MBA i studia podyplomowe dla wzmocnienia polskiego rynku ochrony zdrowia – UKSW” finansowanego ze środków Agencji Badań Medycznych, nr projektu: 2023/ABM/06/00016/P/03 (dalej: projekt).

Temat zajęć:
Międzynarodowa polityka zdrowotna i systemy zdrowia publicznego
(w tym: wykład: 12 godzin, seminarium: 12 godzin – łącznie 24 godziny w edycji III)

4.5.3.)Główny kod CPV

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

4.5.5.)Wartość części

18333,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie materiałów oraz przeprowadzenie zajęć dydaktycznych przez Ekspertów na studiach podyplomowych „Zdrowie publiczne i zdrowie międzynarodowe – edycja III” prowadzonych przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (dalej: studia podyplomowe), w ramach projektu pn. „Innowacje biomedyczne – studia MBA i studia podyplomowe dla wzmocnienia polskiego rynku ochrony zdrowia – UKSW” finansowanego ze środków Agencji Badań Medycznych, nr projektu: 2023/ABM/06/00016/P/03 (dalej: projekt).

Temat zajęć:
Zmieniające się środowisko życia człowieka i jego wpływ na zdrowie
(w tym: wykład: 12 godzin, seminarium 12 godzin – łącznie 24 godziny w edycji III)

4.5.3.)Główny kod CPV

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

4.5.5.)Wartość części

18333,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie materiałów oraz przeprowadzenie zajęć dydaktycznych przez Ekspertów na studiach podyplomowych „Zdrowie publiczne i zdrowie międzynarodowe – edycja III” prowadzonych przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (dalej: studia podyplomowe), w ramach projektu pn. „Innowacje biomedyczne – studia MBA i studia podyplomowe dla wzmocnienia polskiego rynku ochrony zdrowia – UKSW” finansowanego ze środków Agencji Badań Medycznych, nr projektu: 2023/ABM/06/00016/P/03 (dalej: projekt).

Temat zajęć:
Modelowanie przebiegu pandemii COVID – 19 – studium przypadku
(w tym: wykład: 4 godzin – łącznie 4 godziny w edycji III)

4.5.3.)Główny kod CPV

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

4.5.5.)Wartość części

3055,57 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie materiałów oraz przeprowadzenie zajęć dydaktycznych przez Ekspertów na studiach podyplomowych „Zdrowie publiczne i zdrowie międzynarodowe – edycja III” prowadzonych przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (dalej: studia podyplomowe), w ramach projektu pn. „Innowacje biomedyczne – studia MBA i studia podyplomowe dla wzmocnienia polskiego rynku ochrony zdrowia – UKSW” finansowanego ze środków Agencji Badań Medycznych, nr projektu: 2023/ABM/06/00016/P/03 (dalej: projekt).

Temat zajęć:
Epidemiologia i innowacyjne metody analiz oraz wizualizacji danych
(w tym: wykład: 10 godzin, seminarium 10 godzin – łącznie 20 godzin w edycji III)

4.5.3.)Główny kod CPV

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

4.5.5.)Wartość części

15277,78 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie materiałów oraz przeprowadzenie zajęć dydaktycznych przez Ekspertów na studiach podyplomowych „Zdrowie publiczne i zdrowie międzynarodowe – edycja III” prowadzonych przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (dalej: studia podyplomowe), w ramach projektu pn. „Innowacje biomedyczne – studia MBA i studia podyplomowe dla wzmocnienia polskiego rynku ochrony zdrowia – UKSW” finansowanego ze środków Agencji Badań Medycznych, nr projektu: 2023/ABM/06/00016/P/03 (dalej: projekt).

Temat zajęć:
Diagnostyka obecnych i nowo powstających czynników chorobotwórczych
(w tym: wykład: 12 godzin, seminarium 12 godzin – łącznie 24 godziny w edycji III)

4.5.3.)Główny kod CPV

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

4.5.5.)Wartość części

18333,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie materiałów oraz przeprowadzenie zajęć dydaktycznych przez Ekspertów na studiach podyplomowych „Zdrowie publiczne i zdrowie międzynarodowe – edycja III” prowadzonych przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (dalej: studia podyplomowe), w ramach projektu pn. „Innowacje biomedyczne – studia MBA i studia podyplomowe dla wzmocnienia polskiego rynku ochrony zdrowia – UKSW” finansowanego ze środków Agencji Badań Medycznych, nr projektu: 2023/ABM/06/00016/P/03 (dalej: projekt).

Temat zajęć:
Współczesne narzędzia prowadzenia nadzoru epidemiologicznego
(w tym: wykład: 12 godzin, seminarium 12 godzin – łącznie 24 godziny w edycji III)

4.5.3.)Główny kod CPV

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

4.5.5.)Wartość części

18333,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie materiałów oraz przeprowadzenie zajęć dydaktycznych przez Ekspertów na studiach podyplomowych „Zdrowie publiczne i zdrowie międzynarodowe – edycja III” prowadzonych przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (dalej: studia podyplomowe), w ramach projektu pn. „Innowacje biomedyczne – studia MBA i studia podyplomowe dla wzmocnienia polskiego rynku ochrony zdrowia – UKSW” finansowanego ze środków Agencji Badań Medycznych, nr projektu: 2023/ABM/06/00016/P/03 (dalej: projekt).

Temat zajęć:
Promowanie zdrowia i zapobieganie chorobom niezakaźnym
(w tym: wykład: 12 godzin, seminarium 12 godzin – łącznie 24 godziny w edycji III)

4.5.3.)Główny kod CPV

80430000-7 - Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim

4.5.5.)Wartość części

18333,33 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dokumentach zamówienia tj w SWZ oraz Ogłoszeniu o zamówieniu nr 2026/BZP 00397004
z dnia 19 września 2026 r., zamawiający wyznaczył termin na składanie ofert na
27 września 2026 r. – godzina 8:00, z terminem otwarcia ofert wyznaczonym 27 września 2026 r. o godzinie 9:00. Z przyczyn, nieznanych zamawiającemu na platformie na której prowadzone jest postępowanie doszło do błędu w wyznaczeniu godziny składania ofert (27 września 2026 r. godzina 00:22:00)
Powyżej opisany błąd, narusza zasady przejrzystości oraz równej i uczciwej konkurencji. skrócenie czasu uniemożliwiło potencjalnym wykonawcom udział w postępowaniu.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dokumentach zamówienia tj w SWZ oraz Ogłoszeniu o zamówieniu nr 2026/BZP 00397004
z dnia 19 września 2026 r., zamawiający wyznaczył termin na składanie ofert na
27 września 2026 r. – godzina 8:00, z terminem otwarcia ofert wyznaczonym 27 września 2026 r. o godzinie 9:00. Z przyczyn, nieznanych zamawiającemu na platformie na której prowadzone jest postępowanie doszło do błędu w wyznaczeniu godziny składania ofert (27 września 2026 r. godzina 00:22:00)
Powyżej opisany błąd, narusza zasady przejrzystości oraz równej i uczciwej konkurencji. skrócenie czasu uniemożliwiło potencjalnym wykonawcom udział w postępowaniu.

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dokumentach zamówienia tj w SWZ oraz Ogłoszeniu o zamówieniu nr 2026/BZP 00397004
z dnia 19 września 2026 r., zamawiający wyznaczył termin na składanie ofert na
27 września 2026 r. – godzina 8:00, z terminem otwarcia ofert wyznaczonym 27 września 2026 r. o godzinie 9:00. Z przyczyn, nieznanych zamawiającemu na platformie na której prowadzone jest postępowanie doszło do błędu w wyznaczeniu godziny składania ofert (27 września 2026 r. godzina 00:22:00)
Powyżej opisany błąd, narusza zasady przejrzystości oraz równej i uczciwej konkurencji. skrócenie czasu uniemożliwiło potencjalnym wykonawcom udział w postępowaniu.

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dokumentach zamówienia tj w SWZ oraz Ogłoszeniu o zamówieniu nr 2026/BZP 00397004
z dnia 19 września 2026 r., zamawiający wyznaczył termin na składanie ofert na
27 września 2026 r. – godzina 8:00, z terminem otwarcia ofert wyznaczonym 27 września 2026 r. o godzinie 9:00. Z przyczyn, nieznanych zamawiającemu na platformie na której prowadzone jest postępowanie doszło do błędu w wyznaczeniu godziny składania ofert (27 września 2026 r. godzina 00:22:00)
Powyżej opisany błąd, narusza zasady przejrzystości oraz równej i uczciwej konkurencji. skrócenie czasu uniemożliwiło potencjalnym wykonawcom udział w postępowaniu.

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dokumentach zamówienia tj w SWZ oraz Ogłoszeniu o zamówieniu nr 2026/BZP 00397004
z dnia 19 września 2026 r., zamawiający wyznaczył termin na składanie ofert na
27 września 2026 r. – godzina 8:00, z terminem otwarcia ofert wyznaczonym 27 września 2026 r. o godzinie 9:00. Z przyczyn, nieznanych zamawiającemu na platformie na której prowadzone jest postępowanie doszło do błędu w wyznaczeniu godziny składania ofert (27 września 2026 r. godzina 00:22:00)
Powyżej opisany błąd, narusza zasady przejrzystości oraz równej i uczciwej konkurencji. skrócenie czasu uniemożliwiło potencjalnym wykonawcom udział w postępowaniu.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dokumentach zamówienia tj w SWZ oraz Ogłoszeniu o zamówieniu nr 2026/BZP 00397004
z dnia 19 września 2026 r., zamawiający wyznaczył termin na składanie ofert na
27 września 2026 r. – godzina 8:00, z terminem otwarcia ofert wyznaczonym 27 września 2026 r. o godzinie 9:00. Z przyczyn, nieznanych zamawiającemu na platformie na której prowadzone jest postępowanie doszło do błędu w wyznaczeniu godziny składania ofert (27 września 2026 r. godzina 00:22:00)
Powyżej opisany błąd, narusza zasady przejrzystości oraz równej i uczciwej konkurencji. skrócenie czasu uniemożliwiło potencjalnym wykonawcom udział w postępowaniu.

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W dokumentach zamówienia tj w SWZ oraz Ogłoszeniu o zamówieniu nr 2026/BZP 00397004
z dnia 19 września 2026 r., zamawiający wyznaczył termin na składanie ofert na
27 września 2026 r. – godzina 8:00, z terminem otwarcia ofert wyznaczonym 27 września 2026 r. o godzinie 9:00. Z przyczyn, nieznanych zamawiającemu na platformie na której prowadzone jest postępowanie doszło do błędu w wyznaczeniu godziny składania ofert (27 września 2026 r. godzina 00:22:00)
Powyżej opisany błąd, narusza zasady przejrzystości oraz równej i uczciwej konkurencji. skrócenie czasu uniemożliwiło potencjalnym wykonawcom udział w postępowaniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80430000-7Usługi edukacji osób dorosłych na p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80430000-7 (Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.