Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
303 044 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    117 711 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2dotyczy zadania pn. Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 365 w Strażowie
    Wartość umowy
    155 724 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3
    JAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Tyczyn
    Wartość umowy
    29 609 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Krasne.”

Zamawiający Gmina Krasne (Krasne, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Krasne.””, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 303 044 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina KrasneKrasne, Podkarpackieopublikowano 21 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
303 044 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 czerwca 2026

    Termin ofert: 14 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    21 sierpnia 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: COLAS Polska sp. z o.o (część 1); COLAS Polska sp. z o.o. (część 2); JAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 303 044,12 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail