Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usług public relations oraz usługi pośrednictwa w zakupie powierzchni w mediach

Zamawiający Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług public relations oraz usługi pośrednictwa w zakupie powierzchni w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Polska Agencja Rozwoju PrzedsiębiorczościWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wykonanie umowyBieżące

    21 sierpnia 2026

  2. Wykonanie umowy

    21 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017181095

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pańska 81/83

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-834

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pzp@parp.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.parp.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0857b5a0-3522-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00401329

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/S 127-405204

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

POIR, POPW, POWER, PFENG, PFERS, PFEPW, NORWEG

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie usług public relations oraz usługi pośrednictwa w zakupie powierzchni w mediach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

79416000-3 - Usługi public relations

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

79341200-8 - Usługi zarządzania reklamą

79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

79416000-3 - Usługi public relations

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

79340000-9 - Usługi reklamowe i marketingowe

79341200-8 - Usługi zarządzania reklamą

79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Euvic Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

527-270-25-52

4.3.3.)Ulica

ul. Czerska 12

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-732

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

3037589,12 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/S 210-664222

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Z uwagi na planowaną realizację kolejnych zleceń w ramach umowy dotyczącej pośrednictwa mediowego

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Maksymalna wartość nominalna zobowiązania Zamawiającego wynosi nie więcej niż 3 037 589,12 (słownie: trzy miliony trzydzieści siedem tysięcy pięćset osiemdziesiąt dziewięć złotych, 12/100) złotych brutto, w tym wynagrodzenie z tytułu przeniesienia autorskich praw majątkowych, o których mowa w §6

5.4.6.)Wartość zmiany

259305

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

przedłużenie umowy o 2 miesiące

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Przedmiot umowy będzie wykonywany od dnia zawarcia umowy przez okres 26 miesięcy lub do dnia wykorzystania pełnej kwoty określonej w §7 ust. 1, w zależności od tego, które ze zdarzeń kończących stosunek prawny wystąpi wcześniej

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

3037589,12 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79416000-3Usługi public relations
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79416000-3 (Usługi public relations). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.