Przebudowa drogi gminnej Nr 121153E w miejscowości Józefów i Rogów
Zamawiający Gmina Rogów (Rogów, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej Nr 121153E w miejscowości Józefów i Rogów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4461, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
10 kwietnia 2026
Termin ofert: 4 maja 2026 08:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
27 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 maja 2026
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
21 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 sierpnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA ROGÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 750148443 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Żeromskiego, 23 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rogów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 95-063 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL712 - Łódzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 468748070 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | - |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@gminarogow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.rogow.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-3984509c-8fa4-4c27-83f3-cdbae6b18bb2 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00401281 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00193207 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przebudowa drogi gminnej Nr 121153E w miejscowości Józefów i Rogów |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na przebudowie drogi gminnej Nr 121153 E w km 0+000÷0+394,20 w miejscowości Józefów i Rogów, gm. Rogów wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, w zakresie określonym w dokumentacji projektowej oraz niniejszym opisie. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg 45233140-2 - Roboty drogowe 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania 45232452-5 - Roboty odwadniające 45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody 45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 60 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ŚLIW-BRUK Sebastian Śliwiński Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7732510394 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Małecz |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 97-217 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 599737,96 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00260421/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Przed zmianą | Po zmianie |
|---|---|---|---|
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Brak danych | Wykonawca zobowiązany jest wykonać całość przedmiotu zamówienia w terminie 70 dni od dnia podpisania umowy tj. do dnia 3 sierpnia 2026 r. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.