Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
330 000 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i montaż energooszczędnego oświetlenia zewnętrznego na terenie gminy Kazanów

Zamawiający Gmina Kazanów (Kazanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i montaż energooszczędnego oświetlenia zewnętrznego na terenie gminy Kazanów”, wybierając ofertę wykonawcy Man Comlex. Wartość umowy: 330 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina KazanówKazanów, Mazowieckie (powiat Zwoleński →)opublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
330 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Man Comlex (Kielce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 330 000,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KAZANÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223793

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Partyzantów 28

1.5.2.)Miejscowość

Kazanów

1.5.3.)Kod pocztowy

26-713

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

483864910

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@kazanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kazanow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1356270f-5822-42c3-8f79-abaefd0d96b6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i montaż energooszczędnego oświetlenia zewnętrznego na terenie gminy Kazanów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1356270f-5822-42c3-8f79-abaefd0d96b6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00400688

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041740/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i montaż energooszczędnego oświetlenia zewnętrzego na terenie gminy Kazanów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00357277

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGK.271.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i montaż energooszczędnego oświetlenia zewnętrznego na terenie gminy Kazanów” - 15 lamp w następujących miejscowościach: Zakrzówek – Kolonia – 1 szt., Kopiec – 1 szt., Ranachów – Wieś – 3 szt., Kroczów Większy – 5 szt.,
Kazanów – 3 szt., Ostrownica 2 szt.” Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa otrzyma wskazane miejsca rozmieszczenia lamp. Przedmiotem zamówienia są fabrycznie nowe lampy z montażem bez zewnętrznego źródła
energetycznego o parametrach wskazanych w Opisie przedmiotu zamówienia dalej OPZ, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

34928530-2 - Latarnie uliczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

330000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

330000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

330000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Man Comlex

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572161552

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

330000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34928530-2Latarnie uliczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 326 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 786 zł928 499 zł
Rozstęp międzykwartylowy
755 713 zł
Źródło próbki
CPV 34928· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
172 786 zł
Mediana
434 326 zł
Górny kwartyl
928 499 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kazanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kazanów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 330 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34928530-2 (Latarnie uliczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Man Comlex (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.