Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
274 290 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie głównego projektanta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznej miejsca doraźnego schronienia wraz z magazynem

Zamawiający Gmina Ustrzyki Dolne (Ustrzyki Dolne, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznej miejsca doraźnego schronienia wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy ArtiArch Pracownia Projektowa Sylwia Madejska-Mosor. Wartość umowy: 274 290 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Ustrzyki DolneUstrzyki Dolne, Podkarpackie (powiat Bieszczadzki →)opublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
274 290 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ArtiArch Pracownia Projektowa Sylwia Madejska-Mosor (Żabno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 274 290,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ustrzyki Dolne

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440070

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mikołaja Kopernika 1

1.5.2.)Miejscowość

Ustrzyki Dolne

1.5.3.)Kod pocztowy

38-700

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ustrzyki-dolne.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ustrzyki-dolne.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1346226

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznej miejsca doraźnego schronienia wraz z magazynem

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-105cb4e4-fd1a-4a6e-9a86-8a43ff9344e9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00400648

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00022341/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznej miejsca doraźnego schronienia wraz z magazynem

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00350631

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

269918,70 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na opracowaniu kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej dotyczącej zadania pn. „Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznej miejsca doraźnego schronienia wraz z magazynem” finansowanego z „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”.
Dokumentacja ma obejmować przebudowę i dostosowanie istniejącego budynku zlokalizowanego przy ul. 29 Listopada 22, segment A w Ustrzykach Dolnych (działka ident. 180108_4.0001.1321) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, a także ewentualną rozbudowę, nadbudowę lub wykonanie zewnętrznych elementów technicznych wyłącznie
w zakresie, w jakim okaże się to niezbędne do spełnienia wymagań MDS, dostępności, ppoż., konstrukcyjnych lub instalacyjnych oraz udzielanie odpowiedzi na pytania wykonawców w ramach prowadzonego przez Zamawiającego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane w terminie 3 dni roboczych.
Miejsce doraźnego schronienia musi zostać zaprojektowane zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej (Dz. U. poz. 1907 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 lipca 2025 r. w sprawie warunków organizowania oraz wymagań, jakie powinny spełniać miejsca doraźnego schronienia (Dz. U. poz. 932).

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

274290,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

274290,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

274290,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ArtiArch Pracownia Projektowa Sylwia Madejska-Mosor

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9930590377

7.3.4)Miejscowość

Żabno

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

274290,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ustrzyki Dolne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ustrzyki Dolne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 274 290 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ArtiArch Pracownia Projektowa Sylwia Madejska-Mosor (Żabno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.