Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
177 599 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 177 599 zł – 263 965 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa chodnika do świetlicy w Łążku.

Zamawiający Gmina Osie (Osie, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa chodnika do świetlicy w Łążku”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Drogowo Mostowy Sp z o.o. Wartość umowy: 177 599 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina OsieOsie, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
177 599 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 20 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Drogowo Mostowy Sp z o.o (Świecie), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 177 599,09 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 177 599,09 zł do 263 965,45 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail