AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie prac remontowo-adaptacyjnych w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku

Zamawiający Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku (Radomsko, Łódzkie) prowadzi postępowanie „Wykonanie prac remontowo-adaptacyjnych w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 299 916 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
8 września 2026, 09:00
2d 10h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja30%Aspekt społeczny10%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    20 sierpnia 2026

    Termin ofert: 8 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowo-adaptacyjnych w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku, obejmujących modernizację łazienki, wykonanie toalety dla osób z niepełnosprawnościami oraz likwidację barier architektonicznych przez wykonanie pochylni.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert obejmują cenę 60, gwarancję 30 i aspekt społeczny 10.

  • 3

    WarunkiWykonawca musi wykazać w ostatnich 5 latach co najmniej 1 robotę budowlaną tożsamą z przedmiotem zamówienia o wartości co najmniej 80 000,00 zł brutto oraz dysponować osobą z uprawnieniami do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

  • 4

    ZakresZamawiający przewiduje możliwość zmian umowy m.in. z powodu siły wyższej, zmian zakresu, zmian technologicznych lub zmiany podwykonawcy; wykonanie ma uwzględniać dostępność dla osób niepełnosprawnych i projektowanie dla wszystkich użytkowników.

  • 5

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części, a okres realizacji określono do 2026-12-10.

Kontekst Atlasu

  • Warto wiedzieć przed przygotowaniem oferty: 50% postępowań tego zamawiającego z ostatnich 3 lat zakończyło się unieważnieniem (średnia w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail