Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
172 129 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 23 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 172 129 zł – 258 055 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont klas w Szkole Podstawowej w Więsławicach oraz w Szkole Podstawowej w Grabkowie w ramach podniesienia kluczowych kompetencji uczniów z terenu Gminy Kowal - utworzenie nowych pracowni

Zamawiający Gmina Kowal (Kowal, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont klas w Szkole Podstawowej w Więsławicach oraz w Szkole Podstawowej w Grabkowie w…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Ogólnobudowlany Włodzimierz Walczak. Wartość umowy: 172 129 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KowalKowal, Kujawsko-Pomorskie (powiat Włocławski →)opublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
172 129 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Ogólnobudowlany Włodzimierz Walczak (Włocławek), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 172 129,01 zł (umowę zawarto 3 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 172 129,01 zł do 258 054,98 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 23 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail