Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
13 969 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
35 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 13 190 zł – 20 910 zł
Wybrano ofertę droższą o 5,9% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mebli szkolnych do Sali 304 w budynku przy ul. Prusa 14

Zamawiający Uniwersytet w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mebli szkolnych do Sali 304 w budynku przy ul. Prusa 14”, wybierając ofertę wykonawcy EMI PLUS spółka jawna, Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski. Wartość umowy: 13 969 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet w SiedlcachSiedlce, Mazowieckieopublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
13 969 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EMI PLUS spółka jawna, Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 13 968,97 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 13 190,00 zł do 20 910,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 35 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet w Siedlcach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001471

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Konarskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Siedlce

1.5.3.)Kod pocztowy

08-110

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

agnieszka.kalisz@uws.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uws.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://uws-edu.logintrade.net/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa mebli szkolnych do Sali 304 w budynku przy ul. Prusa 14

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bd97d706-3234-49fb-8380-7b58e4ca9718

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00400027

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00344339

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.290.53.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

10534,43 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli szkolnych do Sali 304 w budynku przy ul. Prusa 14. Szczegółowy opis parametrów i funkcjonalności przedmiotu zamówienia zawarty został
w załączniku nr 1 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).

4.5.3.)Główny kod CPV

39160000-1 - Meble szkolne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39111100-4 - Siedziska obrotowe

39143310-2 - Stoliki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13190,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20910,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13968,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EMI PLUS spółka jawna, Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7123005808

7.3.3)Ulica

ul. Budowlana 1

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-469

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13968,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

35 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Jeden z Wykonawców, który złożył ofertę prowadzi duże przedsiębiorstwo.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39160000-1Meble szkolne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet w Siedlcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 13 969 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39160000-1 (Meble szkolne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EMI PLUS spółka jawna, Maciej Dobrowolski i Mirosław Topolski (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.