Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
1) COMMERCIAL NETWORKS SERVICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Zielona Góramała firma
Wartość umowy
2 409 490 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
10 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 2 409 490 zł – 2 842 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozbudowa i przebudowa budynku administracyjnego Nadleśnictwa Cybinka – kontynuacja - III postępowanie”

Zamawiający Lasy Państwowe Nadleśnictwo Cybinka (Cybinka, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa i przebudowa budynku administracyjnego Nadleśnictwa Cybinka – kontynuacja - III…”, wybierając ofertę wykonawcy 1) COMMERCIAL NETWORKS SERVICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 2 409 490 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Lasy Państwowe Nadleśnictwo CybinkaCybinka, Lubuskie (powiat Słubicki →)opublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
2 409 490 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy 1) COMMERCIAL NETWORKS SERVICE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Zielona Góra), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 409 489,93 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 2 409 489,93 zł do 2 842 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 10 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail