Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
ZRB-INWEST Zbigniew Tokarczyk Karol Tokarczyk Dariusz Tokarczyk Sp. J.· Limanowamała firma
Wartość umowy
329 126 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 329 126 zł – 387 654 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji w stosunku do wymaganego okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku magazynowego wraz z instalacją elektryczną.

Zamawiający Gmina Słopnice (Słopnice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku magazynowego wraz z instalacją elektryczną”, wybierając ofertę wykonawcy ZRB-INWEST Zbigniew Tokarczyk Karol Tokarczyk Dariusz Tokarczyk Sp. J. Wartość umowy: 329 126 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina SłopniceSłopnice, Małopolskie (powiat Limanowski →)opublikowano 20 sierpnia 2026
Wartość umowy
329 126 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZRB-INWEST Zbigniew Tokarczyk Karol Tokarczyk Dariusz Tokarczyk Sp. J. (Limanowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 329 125,53 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 329 125,53 zł do 387 654,13 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail