Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
STAN-BRUK S.C.JACEK SUCH,DARIUSZ STYPUŁA· Krosnomała firma
Wartość umowy
442 081 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 442 081 zł – 756 117 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utwardzenie terenu części działki nr ewid. 1490 na terenie PSZOK w miejscowości Żarnowiec

Zamawiający Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. (Jedlicze, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Utwardzenie terenu części działki nr ewid. 1490 na terenie PSZOK w miejscowości Żarnowiec”, wybierając ofertę wykonawcy STAN-BRUK S.C.JACEK SUCH,DARIUSZ STYPUŁA. Wartość umowy: 442 081 zł. Złożono 8 ofert.

Wartość umowy
442 081 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 sierpnia 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STAN-BRUK S.C.JACEK SUCH,DARIUSZ STYPUŁA (Krosno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 442 080,51 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 442 080,51 zł do 756 117,29 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail