Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 124 200 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 124 200 zł – 1 343 247 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa budynku ZS Nr 4 w Hrubieszowie na magazyn OC

Zamawiający Powiat Hrubieszowski (Hrubieszów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa budynku ZS Nr 4 w Hrubieszowie na magazyn OC”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Remontowo - Budowlana WU-ZET Zenon Wajstuch. Wartość umowy: 1 124 200 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat HrubieszowskiHrubieszów, Lubelskie (powiat Hrubieszowski →)opublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 124 200 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 maja 2026

    Termin ofert: 26 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Remontowo - Budowlana WU-ZET Zenon Wajstuch (Szczebrzeszyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 124 200,00 zł (umowę zawarto 23 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 124 200,00 zł do 1 343 247,40 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT HRUBIESZOWSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950368865

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Narutowicza 34

1.5.2.)Miejscowość

Hrubieszów

1.5.3.)Kod pocztowy

22-500

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

azwolak@powiathrubieszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.starostwo.hrubieszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiathrubieszow.ezamawiajacy.pl/pn/powiathrubieszow/demand/288147/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa budynku ZS Nr 4 w Hrubieszowie na magazyn OC

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-66bd713d-d03c-4f67-979c-2dc7b3792c04

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00399102

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00062721/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Przebudowa budynku ZS Nr 4 w Hrubieszowie na magazyn OC

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00236133

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RFZ.272.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie budynku ZS Nr 4 w Hrubieszowie na magazyn OC. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności

a) Branża budowlana • Prace montażowe  Montaż okien – 5 szt.  Montaż parapetów – 5 szt.  Montaż drzwi – 5 szt.  Bramy garażowe – 3 szt.  Kratki wentylacyjne – 10 szt. • Nawierzchnie – kostka gr 6 cm  Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej, grubość 6 cm, na podsypce cementowo – piaskowej – 214,04 m2 b) Branża sanitarna • Instalacja grzewcza W tym m. in.  Rurociągi miedziane o połączeniach lutowanych w budynkach, rury miedziane preizolowane 9,52 mm – 13,20 m  Rurociągi miedziane o połączeniach lutowanych w budynkach, rury miedziane preizolowane 12,7 mm – 8,50 m  Rurociągi miedziane o połączeniach lutowanych w budynkach, rury miedziane preizolowane 15,9 mm - 9,00 m  Rurociągi miedziane o połączeniach lutowanych na ścianach w budynkach, rury miedziane preizolowane 19,1 mm - 5,30 m  Montaż wentylatorów kasetonowych – 3 szt.  Montaż agregatu freonowego skraplającego - 1 szt • Grzejniki  Grzejnik elektryczny o mocy 1,0 kW, 230V – 1 szt  Grzejnik elektryczny o mocy 0,75 kW, 230V – 1 szt.  Grzejnik elektryczny o mocy 0,50 kW, 230V – 1 szt. • Wentylacja  Wentylator dachowy – 1 szt. • Instalacja wodna  Bateria czerpalna natryskowa, naścienna – 1 szt.  Bateria umywalkowa stojąca – 1 szt.  Montaż podgrzewacza elektrycznego – 1 szt. • Instalacja kanalizacji sanitarnej  Brodzik natryskowy – 1 szt.  Montaż umywalek – 1 szt. c) Branża elektryczna • Montaż rozdzielnicy głównej – 1 szt • Bateria kompensacyjna / kondensatorów – 1 komplet • Awaryjny wyłącznik zasilania – 3 szt. • Dostawę, montaż i podłączenie opraw oświetleniowych  oświetlenie podstawowe – ok. 17 szt.,  oświetlenie awaryjne – ok. 10 szt.,  oświetlenie ewakuacyjne – ok. 3 szt.,

4.5.3.)Główny kod CPV

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45261320-3 - Kładzenie rynien

45261400-8 - Pokrywanie

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1124200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1343247,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1124200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Remontowo - Budowlana WU-ZET Zenon Wajstuch

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9221581773

7.3.4)Miejscowość

Szczebrzeszyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1124200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45262500-6Roboty murarskie i murowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
582 144 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
318 181 zł2 010 911 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 692 730 zł
Źródło próbki
CPV 45262· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
318 181 zł
Mediana
582 144 zł
Górny kwartyl
2 010 911 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Hrubieszowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Hrubieszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 124 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45262500-6 (Roboty murarskie i murowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Remontowo - Budowlana WU-ZET Zenon Wajstuch (Szczebrzeszyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.