Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
416 000 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 416 000 zł – 537 510 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i rozbudowa o szyb windowy budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Czeladzi

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi (Czeladź, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i rozbudowa o szyb windowy budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 w Czeladzi”, wybierając ofertę wykonawcy DONCER GROUP Sp. z o.o. Wartość umowy: 416 000 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
416 000 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DONCER GROUP Sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 416 000,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 416 000,00 zł do 537 510,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail