Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
728 640 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 16 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na wykonane roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ODBUDOWA ELEMENTÓW DROGI WOJEWÓDZKIEJ 337 W JELENIEJ GÓRZE

Zamawiający Miasto Jelenia Góra (Jelenia Góra, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „ODBUDOWA ELEMENTÓW DROGI WOJEWÓDZKIEJ 337 W JELENIEJ GÓRZE”, wybierając ofertę wykonawcy KAMA INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 728 640 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto Jelenia GóraJelenia Góra, Dolnośląskie (powiat Karkonoski →)opublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
728 640 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KAMA INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Mysłakowice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 728 640,00 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail