Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
295 800 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 295 800 zł – 462 412 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i doposażenie istniejącego placu zabaw przy ul. Osiedle Robotnicze w Jeleniej Górze w ramach zadania pn.: „Plac Radości – Osiedle Robotnicze”

Zamawiający Miasto Jelenia Góra (Jelenia Góra, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i doposażenie istniejącego placu zabaw przy ul. Osiedle Robotnicze w Jeleniej…”, wybierając ofertę wykonawcy ŻELBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 295 800 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Miasto Jelenia GóraJelenia Góra, Dolnośląskie (powiat Karkonoski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
295 800 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2026

    Termin ofert: 3 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ŻELBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Jelenia Góra), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 295 800,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 295 800,00 zł do 462 412,35 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail