Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
249 690 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    188 190 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    61 500 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Troszyn wraz z usługami z zakresu cyberbezpieczeństwa

Zamawiający Gmina Troszyn (Troszyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu IT podnoszącego poziom cyberbezpieczeństwa Gminy Troszyn wraz z usługami…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 249 690 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina TroszynTroszyn, Mazowieckieopublikowano 19 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
249 690 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    19 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Defend.IT Sp. z o.o. (część 1); GENPRO Robert Zieliński (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 249 690,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail