Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
248 214 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 17 sierpnia 2026 do 15 listopada 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont elementów zewnętrznych budynków głównego oraz terapeutyczno-opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej w Łodzi przy ul. Spadkowej 4/6.

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Remont elementów zewnętrznych budynków głównego oraz terapeutyczno-opiekuńczego Domu…”, wybierając ofertę wykonawcy TNT sp. z o.o. Wartość umowy: 248 214 zł.

Zamawiający: Dom Pomocy SpołecznejŁódź, Łódzkieopublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
248 214 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TNT sp. z o.o. (Łódź).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 248 214,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 17 sierpnia 2026 r. do 15 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

1.3.)Oddział zamawiającego

DPS

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000296555

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Spadkowa 4/6

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

91-232

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

raf@binar.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dpsspadkowa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a301eca-2617-4859-bcd6-89f1b9d5993d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont elementów zewnętrznych budynków głównego oraz terapeutyczno-opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej w Łodzi przy ul. Spadkowej 4/6.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2a301eca-2617-4859-bcd6-89f1b9d5993d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398866

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00072812/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Remont elementów zewnętrznych budynków głównego oraz terapeutyczno-opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej w Łodzi przy ul. Spadkowej 4/6

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamawiający przeprowadził dwukrotnie postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym.
Pierwsze postępowanie, prowadzone pod numerem ZP/4/2026, zostało wszczęte w dniu 12.05.2026 r. W wyznaczonym terminie składania ofert nie została złożona żadna oferta. W konsekwencji postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Zamawiający przeprowadził następnie drugie postępowanie w trybie podstawowym, pod numerem ZP/5/2026. Również w tym postępowaniu, pomimo jego prawidłowego ogłoszenia i zapewnienia wykonawcom możliwości złożenia ofert, w wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta. Postępowanie zostało zatem również unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Jednocześnie pierwotne warunki zamówienia nie zostają w istotny sposób zmienione. Przedmiot i zakres zamówienia oraz zasadnicze wymagania dotyczące jego realizacji pozostają zgodne z warunkami określonymi w uprzednio prowadzonym postępowaniu w trybie podstawowym.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/6/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont elementów zewnętrznych budynków głównego oraz terapeutyczno-opiekuńczego Domu Pomocy Społecznej w Łodzi przy ul. Spadkowej 4/6.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TNT sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

726-27-09-803

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

248214 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-08-17 do 2026-11-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 248 214 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TNT sp. z o.o. (Łódź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.