Wynik częściowy: umowy w 5 z 6 części, 1 unieważniono6 części
Łączna wartość umów
276 188 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem pierwszej części zamówienia jest zakup i dostawa 10 sztuk komputerów AIO oraz 10 sztuk laptopów
    Wartość umowy
    122 188 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem drugiej części zamówienia jest zakup i dostawa 2 sztuk wielofunkcyjnego urządzenia A3 oraz 3 sztuk skanerów
    Wartość umowy
    45 114 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem trzeciej części zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie 1 sztuki fabrycznie nowej składarki wielkoformatowej przeznaczonej do automatycznego składania dokumentacji technicznej, projektowej, geodezyjnej oraz arc
    Wartość umowy
    27 060 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia czwartej części jest zakup, dostawa, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie 1 sztuki fabrycznie nowego, kolorowego wielkoformatowego urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka/skaner/kopiarka/ploter) przeznaczonego do zast
    Wartość umowy
    37 391 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 3 sztuk przełączników sieciowych 48 portowych oraz 10 sztuk Hub'ów USB
    Wartość umowy
    44 435 zł
    4 oferty
  6. Unieważniona
    Część 6Przedmiotem szóstej części zamówienia jest zakup i dostaw 60 sztuk oprogramowania biurowego
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
    10 ofert
Oferty w postępowaniu
30 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja20%Termin dostawy20%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa urządzeń komputerowych, akcesoriów komputerowych i oprogramowania biurowego dla Starostwa Powiatowego w Radomiu

Zamawiający Powiat Radomski (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup i dostawa urządzeń komputerowych, akcesoriów komputerowych i oprogramowania…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 276 188 zł. Złożono 30 ofert.

Zamawiający: Powiat RadomskiRadom, Mazowieckieopublikowano 19 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
276 188 zł
Liczba ofert
30 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 5 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: COMCOM Olga Kwiatkowska (części 1, 5); ROTAR Jolanta Bobrowicz-Berkis (część 2); Wide Format Sp. z o.o. (część 3); X3D Sp. z o.o. (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 276 187,85 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 30 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Radomski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223110

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Mazowieckiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-600

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

483655801

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spradom.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spradom.finn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-radomski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa urządzeń komputerowych, akcesoriów komputerowych i oprogramowania biurowego dla Starostwa Powiatowego w Radomiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e133c0c7-1804-4d91-bca7-09258490b5f8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398640

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00037570/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Zakup i dostawa urządzeń komputerowych, akcesoriów komputerowych i oprogramowania biurowego dla Starostwa Powiatowego w Radomiu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336110

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ON.272.92.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

329355,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem pierwszej części zamówienia jest zakup i dostawa 10 sztuk komputerów AIO oraz 10 sztuk laptopów

4.5.3.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.)Wartość części

130205,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem drugiej części zamówienia jest zakup i dostawa 2 sztuk wielofunkcyjnego urządzenia A3 oraz 3 sztuk skanerów

4.5.3.)Główny kod CPV

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30216110-0 - Skanery komputerowe

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.)Wartość części

49325,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem trzeciej części zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie 1 sztuki fabrycznie nowej składarki wielkoformatowej przeznaczonej do automatycznego składania dokumentacji technicznej, projektowej, geodezyjnej oraz architektonicznej

4.5.3.)Główny kod CPV

42990000-2 - Różne maszyny specjalnego zastosowania

4.5.5.)Wartość części

24750,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia czwartej części jest zakup, dostawa, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie 1 sztuki fabrycznie nowego, kolorowego wielkoformatowego urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka/skaner/kopiarka/ploter) przeznaczonego do zastosowań CAD, GIS, architektonicznych i inżynierskich

4.5.3.)Główny kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30232140-7 - Plotery

4.5.5.)Wartość części

35825,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 3 sztuk przełączników sieciowych 48 portowych oraz 10 sztuk Hub'ów USB

4.5.3.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

4.5.5.)Wartość części

38400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem szóstej części zamówienia jest zakup i dostaw 60 sztuk oprogramowania biurowego

4.5.3.)Główny kod CPV

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

4.5.5.)Wartość części

50850,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

122188,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

148670,1 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

122188,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COMCOM Olga Kwiatkowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9482622689

7.3.3)Ulica

Frontowa 4b

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

122188,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45114,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55601,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45114,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ROTAR Jolanta Bobrowicz-Berkis

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5220051930

7.3.3)Ulica

Kopińska 46/3

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-321

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45114,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27060,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

38499,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27060,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wide Format Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5342545828

7.3.3)Ulica

Pałacowa 25

7.3.4)Miejscowość

Michałowice-Wieś

7.3.5)Kod pocztowy

05-816

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27060,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37390,65 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37390,65 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

X3D Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8421781039

7.3.3)Ulica

Ceynowy 21

7.3.4)Miejscowość

Bytów

7.3.5)Kod pocztowy

77-100

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37390,65 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

44435,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

78100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44435,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COMCOM Olga Kwiatkowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9482622689

7.3.3)Ulica

Frontowa 4 b

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44435,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Po otwarciu ofert, w toku ich badania i oceny, Zamawiający stwierdził, że Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) dla części nr 6 zawiera wewnętrzną niespójność dotyczącą wymagań wobec oferowanego oprogramowania. Zamawiający wymagał dostarczenia pakietu Office Home & Business lub rozwiązania równoważnego, jednocześnie określając obowiązek pełnej obsługi formatów baz danych MDB i ACCDB. Wymagania te pozostają ze sobą w sprzeczności, ponieważ pakiet Office Home & Business nie zawiera aplikacji Microsoft Access, niezbędnej do pełnej obsługi wskazanych formatów. Stwierdzona wada dotyczy Opisu Przedmiotu Zamówienia i ma charakter istotny oraz niemożliwy do usunięcia na obecnym etapie postępowania. Jej usunięcie wymagałoby zmiany treści dokumentów zamówienia, w szczególności Opisu Przedmiotu Zamówienia, co po otwarciu ofert naruszałoby zasady prowadzenia postępowania oraz mogłoby mieć wpływ na krąg wykonawców zainteresowanych udziałem w postępowaniu, jak również na treść złożonych ofert.
Mając powyższe na uwadze, Zamawiający uznaje, że zostały spełnione przesłanki określone w art. 255 pkt 6 ustawy Pzp, a zgodnie z art. 259 ustawy Pzp przesłanka ta znajduje zastosowanie do unieważnienia postępowania w części. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w części nr 6 na podstawie art. 255 pkt 6 w związku z art. 259 ustawy Pzp.

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56471,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

68191,20 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
401 086 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
140 205 zł1 052 390 zł
Rozstęp międzykwartylowy
912 185 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
140 205 zł
Mediana
401 086 zł
Górny kwartyl
1 052 390 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Radomski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 276 188 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: COMCOM Olga Kwiatkowska (Radom). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.