Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
826 668 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 826 668 zł – 1 318 671 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem

Zamawiający Gmina Radomyśl nad Sanem (Radomyśl Nad Sanem, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwem Robót Drogowych DROKAM Tomasz Wojtas. Wartość umowy: 826 668 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Radomyśl nad SanemRadomyśl Nad Sanem, Podkarpackieopublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
826 668 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 16 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwem Robót Drogowych DROKAM Tomasz Wojtas (Piaseczno).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 826 667,88 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 826 667,88 zł do 1 318 670,70 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA RADOMYŚL NAD SANEM

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409123

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek Duży 7

1.5.2.)Miejscowość

Radomyśl nad Sanem

1.5.3.)Kod pocztowy

37-455

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

158454302

1.5.8.)Numer faksu

158454328

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@radomysl.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.radomysl.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fad64e86-717d-4696-b742-6735f0d54c8a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fad64e86-717d-4696-b742-6735f0d54c8a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398342

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00022003/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00317740

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IN.271.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem, w tym

1) Remont drogi gminnej Nr 101331R Wola Rzeczycka – Kępa Rzeczycka w m. Kępa Rzeczycka w istniejącym pasie drogowym 2) Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ewid. 269/1, 272/1, 300/4 w m. Dąbrowa Rzeczycka w istniejącym pasie drogowym 3) Remont zjazdu zwykłego z drogi wojewódzkiej Nr 855 (działka nr ewid. 307/4 ) na działkę nr ewid. 269/1 w Dąbrowie Rzeczyckiej 4) Remont drogi gminnej Nr 101320R Radomyśl – Osiedle w istniejącym pasie drogowym 5) Remont drogi gminnej Nr 101313R – Antoniów pod Górą w istniejącym pasie drogowym 6) Remont zjazdu zwykłego z drogi wojewódzkiej Nr 856 (działka nr ewid. 115/2 ) na działkę nr ewid. 442, 385 Antoniów pod Górą 7) Remont drogi wewnętrznej na dz. nr ew. 342 w m. Antoniów w istniejącym pasie drogowym 8) Remont istniejącej ścieżki rowerowej w m. Pniów – wykonanie poboczy 9) Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. nr ewid. 905/5, 906 w m. Witkowice w istniejącym pasie drogowym 10) Remont zjazdu zwykłego z drogi wojewódzkiej Nr 856 (działka nr ewid. 2064 ) na działkę nr ewid. 1398/2 w Radomyślu nad Sanem 11) Remont zjazdu zwykłego z drogi wojewódzkiej Nr 856 (działka nr ewid. 592/1 ) na działkę nr ewid. 788 w Woli Rzeczyckiej 12) Remont zjazdu zwykłego z drogi wojewódzkiej Nr 856 (działka nr ewid. 592/1 ) na działkę nr ewid. 784/17 w Woli Rzeczyckiej 13) Remont zjazdu zwykłego z drogi wojewódzkiej Nr 856 (działka nr ewid. 592/1) na działkę nr ewid. 699/2, 776 w Woli Rzeczyckiej 14) Remont drogi gminnej nr 101308R dz. nr ewid. 296 w m. Orzechów 15) Remont drogi gminnej nr 101300R dz. nr ewid. 961 w m. Chwałowice 16) Remont drogi wewnętrznej dz. nr ewid. 1307 w m. Chwałowice 17) Remont drogi gminnej nr 101304R dz. nr ewid. 2644 obręb Chwałowice w m. Łążek Chwałowski zwane dalej „robotami budowlanymi”. 2. Termin realizacji zamówienia: do 4 miesięcy od dnia podpisania umowy. 3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia należy również: - przygotowanie i zabezpieczenie placu budowy, likwidacja placu budowy po wykonaniu przedmiotu zamówienia, - organizację zaplecza budowy, wykonywanie wszelkich prac porządkowych między innymi usuwanie na bieżąco zbędnych materiałów i odpadów, segregowanie, składowanie i unieszkodliwianie odpadów, - wykonywanie wszelkich prac pomocniczych i towarzyszących, które są konieczne do prawidłowego wykonania robót ujętych w przedmiarze robót, w tym prac wynikając ze specyfikacji technicznej i dokumentacji projektowej, - wykonywanie wszelkich innych robót, czynności, obowiązków i wymogów wynikających ze SWZ, specyfikacji technicznych, dokumentacji projektowej, przedmiarów robót, a także nie ujętych w w/w dokumentacji, a wynikające ze specyfiki przedmiotu zamówienia, - wykonanie zasilania placu budowy w energię elektryczną, wodę, ciepło i inne niezbędne do wykonania zamówienia media wraz z ponoszeniem kosztów ich poboru dla potrzeb budowy, w tym również kosztów odprowadzenia nieczystości stałych i ciekłych, - uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń (w tym odbioru UDT jeśli jest wymagany), - uzyskanie wszelkich pozwoleń, decyzji i dokumentów koniecznych dla Zamawiającego do użytkowania obiektu, - przeprowadzenie prób, sprawdzeń i badań, uzyskanie warunków, zgód i opinii niezbędnych do wykonania robót, - wykonanie innych robót i czynności, które były do przewidzenia na etapie przygotowania oferty, wynikających z Prawa Budowlanego, Polskich Norm, zasad wiedzy i sztuki budowlanej, - przygotowanie rozliczenia końcowego robót, - wykonanie prac geodezyjnych i geotechnicznych, - wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej obiektu – 2 egz., - sporządzenie i przedłożenie dokumentacji odbiorowej powykonawczej – 2 egz. - sporządzenie i uzgodnienie projektów organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, oznakowania robót zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu na czas trwania budowy, utrzymanie oznakowania w czasie prowadzenia robót, usunięcie elementów oznakowania i urządzeń bezpieczeństwa ruchu po zakończeniu robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

826667,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1318670,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

826667,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwem Robót Drogowych DROKAM Tomasz Wojtas

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8641184156

7.3.3)Ulica

Piaseczno 44

7.3.4)Miejscowość

Piaseczno

7.3.5)Kod pocztowy

27-670

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

826667,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 191 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
327 603 zł1 599 385 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 271 782 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
327 603 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 599 385 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radomyśl nad Sanem prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radomyśl Nad Sanem.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 826 668 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwem Robót Drogowych DROKAM Tomasz Wojtas (Piaseczno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.