Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
315 308 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 315 308 zł – 412 001 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji zrównany z okresem rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakrzowie, zlok. na dz. nr 566 w m. Zakrzów gm. Wojnicz

Zamawiający Gmina Wojnicz (Wojnicz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakrzowie, zlok. na dz. nr 566 w…”, wybierając ofertę wykonawcy KAZBUD Michalik Kazimierz. Wartość umowy: 315 308 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina WojniczWojnicz, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
315 308 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KAZBUD Michalik Kazimierz (Ptaszkowa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 315 308,08 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 315 308,08 zł do 412 000,75 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wojnicz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660973

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Wojnicz

1.5.3.)Kod pocztowy

32-830

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

14 6790108

1.5.8.)Numer faksu

146790100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@wojnicz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wojnicz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9fc8227-8db1-4d48-9238-3e30766d38bb

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zakrzowie, zlok. na dz. nr 566 w m. Zakrzów gm. Wojnicz

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9fc8227-8db1-4d48-9238-3e30766d38bb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00398238

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00074896/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, zlok. na dz. nr 566 w m. Zakrzów, gm. Wojnicz

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00311080

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FZP.271.2.09.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

287000,38 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót termomodernizacyjnych na zadaniu pn.: „Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, zlok. na dz. nr 566 w m. Zakrzów gm. Wojnicz” obejmujących m.in. docieplenie ścian zewnętrznych wraz z wykończeniem tynkiem cienkowarstwowym, docieplenie ścian piwnicy od poziomu gruntu do poziomu parteru, wymianę stolarki okiennej, parapetów zewnętrznych, rynien, podbitki dachowej i instalacji odgromowej. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ (Dokumentacja projektowa wraz ze STWiORB) oraz Przedmiar robót, stanowiący załącznik nr 9 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

44113810-6 - Wykończenia nawierzchni

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

315308,08 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

412000,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

315308,08 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KAZBUD Michalik Kazimierz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 120507341

7.3.3)Ulica

Cieniawa 228

7.3.4)Miejscowość

Ptaszkowa

7.3.5)Kod pocztowy

33-333

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

315308,08 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45320000-6Roboty izolacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wojnicz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wojnicz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 315 308 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45320000-6 (Roboty izolacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KAZBUD Michalik Kazimierz (Ptaszkowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.