Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonywanie usług przewozu i przechowywania zwłok ludzkich dla Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy i Prokuratur okręgu bydgoskiego

Zamawiający Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonywanie usług przewozu i przechowywania zwłok ludzkich dla Prokuratury Okręgowej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Prokuratura Okręgowa w BydgoszczyBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 19 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000000282

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Stefana Okrzei

1.4.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.4.3.)Kod pocztowy

85-317

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.7.)Numer telefonu

52 32 33 129

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.pobyd@prokuratura.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/po-bydgoszcz

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8fb99510-b2a4-4366-81af-63a0e53f2efe

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397911

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00550627

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonywanie usług przewozu i przechowywania zwłok ludzkich dla Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy i Prokuratur okręgu bydgoskiego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1
a) dla Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz – Północ dla części miasta Bydgoszcz, położonej po „północnej” stronie rzeki Brdy oraz gmin Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo i Osielsko,
b) dla Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz – Południe (w tym Dział ds. Wojskowych) dla części miasta Bydgoszcz, położonej po „południowej” stronie rzeki Brdy oraz gmin Białe Błota, Nowa Wieś Wielka i Solec Kujawski,

3.9.)Główny kod CPV

98371000-4 - Usługi pogrzebowe

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2
a) dla Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu dla miasta Inowrocław oraz gmin Dąbrowa Biskupia, Gniewkowo, Inowrocław, Janikowo, Kruszwica, Pakość, Rojewo i Złotniki Kujawskie,
b) dla Prokuratury Rejonowej w Mogilnie dla miasta Mogilna oraz gmin Dąbrowa, Jeziora Wielkie, Mogilno i Strzelno,
c) dla Prokuratury Rejonowej w Szubinie: dla miasta Szubina oraz gmin Barcin, Kcynia, Łabiszyn, Szubin, Szubinie i Ośrodka Zamiejscowego w Żninie: gminy Rogowo, Gąsawa, Janowiec Wielkopolski i Żnin,
d) dla Prokuratury Rejonowej w Nakle n. Notecią dla miasta Nakła oraz gmin Mrocza, Nakło, Sadki i Sicienko,

3.9.)Główny kod CPV

98371000-4 - Usługi pogrzebowe

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3
a) dla Prokuratury Rejonowej w Świeciu n. Wisłą dla miasta Świecia oraz gmin Bukowiec, Dragacz, Drzycim, Jeżewo, Lniano, Nowe, Osie, Pruszcz, Świecie, Świekatowo i Warlubie,
b) dla Prokuratury Rejonowej w Tucholi dla miasta Tucholi oraz gmin Cekcyn, Gostycyn, Kamień Krajeński, Kęsowo, Lubiewo, Sępólno Krajeńskie, Sośno, Śliwice, Tuchola i Więcbork.

3.9.)Główny kod CPV

98371000-4 - Usługi pogrzebowe

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4
dla Prokuratur Rejonowych wymienionych wg właściwości w Zadaniach od nr 1 do nr 3 poza obszarem Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy.

3.9.)Główny kod CPV

98371000-4 - Usługi pogrzebowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-12-01 do 2026-02-28

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Usług Pogrzebowych "Uniwersal" Ewa Durek, Arkadiusz Durek sp. j.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5540394821

4.3.3.)Ulica

Bałtycka 9

4.3.4.)Miejscowość

Bydgoszcz

4.3.5.)Kod pocztowy

85-707

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

295586,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00602002/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zwiększenie wartości umowy, przedłużenie czasu trwania umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

W wyniku nieprzewidzianych okoliczności, których Zamawiający nie mógł uniknąć pomimo dołożenia należytej staranności zmianie uległ termin realizacji umowy oraz kwota

5.4.6.)Wartość zmiany

12000,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

295586,60 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

98371000-4Usługi pogrzebowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98371000-4 (Usługi pogrzebowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.