Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
EM - MIR MIROSŁAW GAWROŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Krotoszynmikrofirma
Cena wybranej oferty
176 852 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót remontowych polegających na malowaniu sufitów i ścian oraz wymianie wykładziny dywanowej

Zamawiający Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót remontowych polegających na malowaniu sufitów i ścian oraz wymianie…”, wybierając ofertę wykonawcy EM - MIR MIROSŁAW GAWROŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Cena wybranej oferty: 176 852 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Wojewódzki Sąd Administracyjny w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 19 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
176 852 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2026

    Termin ofert: 6 lipca 2026 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EM - MIR MIROSŁAW GAWROŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Krotoszyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 176 851,94 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail