Wynik częściowy: umowy w 7 z 8 części, 1 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
186 242 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Integracja sensoryczna
    Wartość umowy
    47 655 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Logopedia
    Wartość umowy
    26 499 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Rozwój psychoruchowy
    Wartość umowy
    12 550 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Badanie inteligencji
    Wartość umowy
    11 660 zł
    1 oferta
  5. Unieważniona
    Część 5Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Przetwarzania słuchowe
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Diagnoza ADHD
    Wartość umowy
    23 100 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Spektrum autyzmu
    Wartość umowy
    16 490 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Diagnoza FAS/FASD
    Wartość umowy
    48 288 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zadania40%Doświadczenia osób skierowanych do realizacji zadania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi diagnozowania i terapii indywidualnej dzieci z podziałem na części w ramach projektu “Wsparcie systemu pieczy zastępczej w Zabrzu” dofinansowanego ze środków FE SL 2021-2027

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu (Zabrze, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługi diagnozowania i terapii indywidualnej dzieci z podziałem na części w ramach…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 186 242 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w ZabrzuZabrze, Śląskieopublikowano 19 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
186 242 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    19 sierpnia 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 7 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: REHABILIS MGR MARCIN LIS (część 1); FAMILI Centrum Diagnozy i Terapii Wioletta Hylińska ul. Pl. Kościuszki 1 41-902 Bytom (części 2, 4, 6, 7, 8); FAMILI Centrum Diagnozy i Terapii Wioletta Hylińska (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 186 241,85 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W ZABRZU

1.3.)Oddział zamawiającego

MOPR Zabrze

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 003453481

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 3 Maja 16

1.5.2.)Miejscowość

Zabrze

1.5.3.)Kod pocztowy

41-800

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.7.)Numer telefonu

322777868

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mopr.zabrze.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mopr.magistrat.pl/ przekierowanie na platformazakupowa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1327133

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi diagnozowania i terapii indywidualnej dzieci z podziałem na części w ramach projektu “Wsparcie systemu pieczy zastępczej w Zabrzu” dofinansowanego ze środków FE SL 2021-2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7677d5c9-5937-4aab-904a-c555a53f2a92

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397758

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00045101/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Przeprowadzenie diagnoz oraz terapii indywidualnych i grupowych dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Usługi diagnozowania i terapii indywidualnej dzieci przebywających w pieczy zastępczej z podziałem na części w ramach projektu “Wsparcie systemu pieczy zastępczej

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ADM.260.07.2026.LS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

206100,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Integracja sensoryczna

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

52020,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Logopedia

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

28570,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Rozwój psychoruchowy

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

13650,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Badanie inteligencji

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

15180,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Przetwarzania słuchowe

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

4680,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Diagnoza ADHD

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

25800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Spektrum autyzmu

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

17900,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenia diagnozy i terapii indywidualnej dzieci w obszarze Diagnoza FAS/FASD

4.5.3.)Główny kod CPV

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.)Wartość części

48300,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

47070,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

83632,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

47655,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REHABILIS MGR MARCIN LIS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

652-163-98-25

7.3.3)Ulica

TARGOWA 13

7.3.4)Miejscowość

CZECHOWICE DZIEDZICE

7.3.5)Kod pocztowy

43-502

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

47655,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26498,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47790,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26498,85 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FAMILI Centrum Diagnozy i Terapii Wioletta Hylińska ul. Pl. Kościuszki 1 41-902 Bytom

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6263061918

7.3.3)Ulica

Pl. Kościuszki 1

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-902

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26498,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22120,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12550,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FAMILI Centrum Diagnozy i Terapii Wioletta Hylińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6263061918

7.3.3)Ulica

Pl. Kościuszki 1

7.3.4)Miejscowość

BYTOM

7.3.5)Kod pocztowy

41-902

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12550,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11660,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11660,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11660,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FAMILI Centrum Diagnozy i Terapii Wioletta Hylińska ul. Pl. Kościuszki 1 41-902 Bytom

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

626-306-19-18

7.3.3)Ulica

Pl. Kościuszki 1

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-902

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11660,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 26.06.2026 r. do godz. 08:00, w postępowaniu nie została złożona żadna oferta. W związku z tym, iż nie wpłynęła żadna oferta podlegająca ocenie, zaistniała przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych.”

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23100,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FAMILI Centrum Diagnozy i Terapii Wioletta Hylińska ul. Pl. Kościuszki 1 41-902 Bytom

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6263061918

7.3.3)Ulica

Pl. Kościuszki1

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-902

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16490,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16490,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16490,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FAMILI Centrum Diagnozy i Terapii Wioletta Hylińska ul. Pl. Kościuszki 1 41-902 Bytom

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6263061918

7.3.3)Ulica

Pl. Kościuszki 1

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-902

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16490,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 32

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 33

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

48288,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48288,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

48288,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 34

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FAMILI Centrum Diagnozy i Terapii Wioletta Hylińska ul. Pl. Kościuszki 1 41-902 Bytom

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6263061918

7.3.3)Ulica

Pl. Kościuszki

7.3.4)Miejscowość

Bytom

7.3.5)Kod pocztowy

41-902

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 35

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

48288,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121270-6Usługi psychiatryczne lub psycholog…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
62 900 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
29 908 zł199 350 zł
Rozstęp międzykwartylowy
169 442 zł
Źródło próbki
CPV 85121270· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
29 908 zł
Mediana
62 900 zł
Górny kwartyl
199 350 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

6 umów z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zabrze.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 186 242 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121270-6 (Usługi psychiatryczne lub psychologiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: REHABILIS MGR MARCIN LIS (CZECHOWICE DZIEDZICE). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.