Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
153 311 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 153 311 zł – 275 486 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PRZEBUDOWA WEWNĘTRZNEJ DROGI GMINNEJ W MIEJSCOWOŚCIACH KĄTY-WIELGI I KĄTY-MIĄSKI

Zamawiający Gmina Strachówka (Strachówka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „PRZEBUDOWA WEWNĘTRZNEJ DROGI GMINNEJ W MIEJSCOWOŚCIACH KĄTY-WIELGI I KĄTY-MIĄSKI”, wybierając ofertę wykonawcy ANPOL Krzysztof Kaczorowski. Wartość umowy: 153 311 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina StrachówkaStrachówka, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
153 311 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ANPOL Krzysztof Kaczorowski (Annopol), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 153 311,11 zł (umowę zawarto 30 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 153 311,11 zł do 275 486,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA STRACHÓWKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582724

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Cypriana Kamila Norwida 6

1.5.2.)Miejscowość

Strachówka

1.5.3.)Kod pocztowy

05-282

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

257562828

1.5.8.)Numer faksu

257562829

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@strachowka.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.strachowka.4bip.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://strachowka.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

PRZEBUDOWA WEWNĘTRZNEJ DROGI GMINNEJ W MIEJSCOWOŚCIACH KĄTY-WIELGI I KĄTY-MIĄSKI

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d5f27635-11e5-4b5a-a23b-716fd01a2fbf

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397664

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00036761/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 PRZEBUDOWA WEWNĘTRZNEJ DROGI GMINNEJ W MIEJSCOWOŚCIACH KĄTY-WIELGI I KĄTY-MIĄSKI

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00310155

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi:
„PRZEBUDOWA WEWNĘTRZNEJ DROGI GMINNEJ W MIEJSCOWOŚCIACH KĄTY-WIELGI I KĄTY-MIĄSKI”
Inwestycja przewiduje wykonanie przebudowy drogi gminnej wewnętrznej zlokalizowanej na działkach ewidencyjnych nr 333 w miejscowości Kąty – Wielgi i nr 49 w miejscowości Kąty – Miąski. Inwestycja obejmuje wykonanie przebudowy drogi o nawierzchni z destruktu asfaltowego o szerokości 4,5 m i długości ok 750 m, dla której zaplanowano:
1) Wykonanie przebudowy jezdni o szerokości 4,5m o szacunkowej powierzchni – 3 375,00 m2.
Konstrukcja przebudowywanej jezdni:
- wykonanie poszerzenia warstwy konstrukcyjnej jezdni z kruszywa łamanego
0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie o grubości 15 cm po zagęszczeniu
- dogęszczenie i wyprofilowanie istniejącej podbudowy z kruszywa betonowego 0/31,5 mm
- wykonanie nawierzchni z destruktu asfaltowego o grubości 8 cm po zagęszczeniu – 3 375 m²,
- wyprofilowanie nawierzchni z nadaniem wymaganych spadków poprzecznych
- wyprofilowane i zagęszczone podłoże.
2) Wykonanie zjazdów indywidualnych o szacunkowej powierzchni: 79,14 m2
Konstrukcja zjazdów indywidualnych:
- nawierzchnia z kruszywa betonowego 0/31,5 mm, wyprofilowane i zagęszczone podłoże.
- szerokość zjazdów dostosowana do istniejącego zagospodarowania terenu (około 4,0–5,0 m)
- wyprofilowane i zagęszczone podłoże
3) Wykonanie poboczy gruntowych o szerokości 0,50m po obu stronach jezdni o szacunkowej powierzchni: 750 m2
Konstrukcja poboczy:
- pobocza z gruntu mineralnego nadającego się do zagęszczenia
- profilowanie i zagęszczenie podłoża do wymaganej nośności
- wyprofilowane i zagęszczone podłoże
4) Dodatkowe roboty:
- roboty ziemne (wykopy, nasypy),
- uporządkowanie terenu budowy
Szczegółowy zakres zamówienia określa dokumentacja projektowa, przedmiar robót, szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
Dodatkowe informacje, które należy uwzględnić przy wykonywaniu zamówienia:
- na czas prowadzenia robót zabezpieczyć i oznakować miejsce prowadzenia robót,
- ewentualne konieczności wejścia na działki będące własnością innych osób należy uzgodnić przed rozpoczęciem prac,
- zamówienie należy wykonać z materiałów własnych dopuszczonych do stosowania w budownictwie na podstawie ustawy Prawo budowlane i przy użyciu własnego sprzętu,
- obsługa geodezyjna (geodezyjne tyczenie oraz geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza) leży po stronie Wykonawcy,
- przed rozpoczęciem prac należy bezwzględnie opracować i uzgodnić projekt czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, co jest niezbędnym warunkiem rozpoczęcia robót,
- po wykonaniu robót należy przywrócić teren do stanu nie gorszego niż przed rozpoczęciem prac.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

153311,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

275486,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

153311,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ANPOL Krzysztof Kaczorowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8221230205

7.3.4)Miejscowość

Annopol

7.3.5)Kod pocztowy

05-282

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

153311,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 191 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
327 603 zł1 599 385 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 271 782 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
327 603 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 599 385 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Strachówka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strachówka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 153 311 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ANPOL Krzysztof Kaczorowski (Annopol). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.