Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Odbudowa dróg gminnych uszkodzonych w trakcie powodzi w 2024 r. - wykonanie dokumentacji

Zamawiający Gmina Bolków (Bolków, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Odbudowa dróg gminnych uszkodzonych w trakcie powodzi w 2024 r. - wykonanie dokumentacji”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BolkówBolków, Dolnośląskieopublikowano 19 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 225 500 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bolków

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390767883

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek

1.4.2.)Miejscowość

Bolków

1.4.3.)Kod pocztowy

59-420

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.)Numer telefonu

757413215

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

um@bolkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bolkow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-030786bb-5dcd-467d-9e31-db6f9b5bde44

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397189

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00320417

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Odbudowa dróg gminnych uszkodzonych w trakcie powodzi w 2024 r. - wykonanie dokumentacji

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 „Odbudowa drogi gminnej nr 112414D ul. Nowa Wieś w Kaczorowie”.
Zakres prac: czyszczenie oraz wzmocnienie istniejących rowów, wymiana przepustów na fi400, frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej, korytowanie oraz równanie nawierzchni – dolna warstwa podbudowy 20 cm górna warstwa podbudowy 10-15 cm, wykonanie nawierzchni mineralno-bitumicznej o grubości 4cm + 4cm, wykonanie poboczy z kruszywa łamanego ze skropieniem emulsją asfaltową z uwagi na duże spadki terenu i możliwe wypłukiwanie kruszywa. Materiał z którego ma być wykonana nawierzchnia: dolna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego 0-63 mm, górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5 mm. Długość drogi ok. 910 m. Szerokość jezdni ok. 3,5 m. Lokalizacja obiektu: częściowo dz. nr 593 obręb Kaczorów, droga publiczna klasy L.

3.9.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Biuro Projektów, Ekspertyz i Nadzorów Mostowych Karol Kobiela

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9261582744

4.3.3.)Ulica

Tylna 17a/1

4.3.4.)Miejscowość

Zielona Góra

4.3.5.)Kod pocztowy

65-413

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

119802,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00402587/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

119802,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bolków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bolków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.