Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
119 310 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2026
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
20 ofertceny: 119 310 zł – 282 900 złodrzucone: 11wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbiórka skateparku w Parku Herberta w Warszawie

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbiórka skateparku w Parku Herberta w Warszawie”, wybierając ofertę wykonawcy AKOJ Sp. z o.o. Wartość umowy: 119 310 zł. Złożono 20 ofert.

Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica BielanyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 sierpnia 2026
Wartość umowy
119 310 zł
Liczba ofert
20 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AKOJ Sp. z o.o. (Konotopa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 119 310,00 zł (umowę zawarto 29 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 20 ofert; ceny wahały się od 119 310,00 zł do 282 900,00 zł. Odrzucono 11 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail