Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
215 865 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja podłogi w małej sali Hali Widowiskowo – Sportowej

Zamawiający Miasto Inowrocław - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu (Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja podłogi w małej sali Hali Widowiskowo – Sportowej”, wybierając ofertę wykonawcy TOP SPORT JAN PIETRASZKO. Wartość umowy: 215 865 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
215 865 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TOP SPORT JAN PIETRASZKO (Bielsko-Biała), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 215 865,00 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Inowrocław - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000329881

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

aleja Niepodległości 4

1.5.2.)Miejscowość

Inowrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

88-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@osir.inowroclaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.osir.inowroclaw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


w zakresie kultury fizycznej, w tym sportu i turystyki, w tym terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych oraz prowadzenia targowisk i parkingów

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja podłogi w małej sali Hali Widowiskowo – Sportowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-355a7997-eb29-48af-ba73-164407a1c0ec

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00396959

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00046574/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Modernizacja podłogi w małej sali Hali Widowiskowo - Sportowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00330712

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.2311.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres realizowanych robót obejmuje modernizację podłogi w małej sali w Hali Widowiskowo - Sportowej w następującym zakresie:

1) całkowite usunięcie (zerwanie) i utylizacja istniejącej nawierzchni sportowej aż do poziomu podłoża betonowego – 320 m²,
2) naprawa podłoża – zaszpachlowanie ubytków i nierówności – 320 m²,
3) zeszlifowanie całej powierzchni betonu, celem uzyskania jednorodnego, równego i nośnego podłoża,
4) montaż profesjonalnej nawierzchni sportowej PCV o amortyzacji P3 o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne (z kompleksem warstwy wierzchniej gr. min. 2 mm wzmocnionej siatką z włókna szklanego zwiększającej odporność na uszkodzenia mechaniczne) w kolorach turkus (odcień błękitu) / koral (odcień pomarańczu) – 320 m²,
5) malowanie linii boisk sportowych (do siatkówki w kolorze białym i do koszykówki w kolorze czarnym),
6) umieszczenie na środku w kole herbu miasta i jego nazwy na białym tle,
7) umieszczenie w dwóch narożnikach boiska do siatkówki loga OSiR,
8) umieszczenie na krótszych krańcach boiska do koszykówki nazwy miasta „INOWROCŁAW”.

4.5.3.)Główny kod CPV

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi

45262320-0 - Wyrównywanie

44112200-0 - Wykładziny podłogowe

44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

215865,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

215865,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

215865,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOP SPORT JAN PIETRASZKO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5471348538

7.3.3)Ulica

Górska 88

7.3.4)Miejscowość

Bielsko-Biała

7.3.5)Kod pocztowy

43-318

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

215865,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45430000-0Pokrywanie podłóg i ścian
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
541 429 zł
Próbka: 181 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
208 128 zł1 604 950 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 396 822 zł
Źródło próbki
CPV 45430000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
208 128 zł
Mediana
541 429 zł
Górny kwartyl
1 604 950 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Inowrocław - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Inowrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 215 865 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45430000-0 (Pokrywanie podłóg i ścian). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TOP SPORT JAN PIETRASZKO (Bielsko-Biała). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.